Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy, bo niewiele wiem jeśli chodzi o twitcha, dlaczego wszyscy z xayoo ind. są #!$%@? ostro a bagieta od nich jest uwielbiany? Przecież on ciągle mówi jak bardzo kocha xayoo i myślę, że brał udział w tępieniu ludzi których wskazywał jego pan, w sumie to nawet myślę że przez to swoje upośledzenie jakby mu xayoo kazał komuś zajeać to bagieta by to zrobił bez myślenia. On wyzywa tego disa tylko dlatego, że jego pan go nie lubi, sam to mówił. Dlaczego najwierniejszy piesek xaja jest uwielbiany, a takie japczany, popy itd. mają tony hejtu? Bo nie rozumiem
#famemma #primemma #xayoo
  • 19
@NathirMajster: kazdy, streamerzy sa do zabawiania mnie(kazdego z nas). Niektorzy maja z nimi dziwna relacje, ze czekaja na ich streamy, licza na to ze zauwazy ich komentarz, odpowie im, chca im za cos placic. A trzeba normalnie ich wykorzystac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NathirMajster: ale to nie ich rola. Ja nie wątpię ze ktos moze byc spoko. Mimo to rola tych serwisow jka ig, yt, twitch to ogladanie malp w cyrku. I zdrowy czlowiek nie powinien przekraczac tej granicy. Chyba ze ktos ma smutne zycie i musi zbudowac relacje ze swoim idolem. No to moze ktos ma takie potrzeby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NathirMajster: plus trzeba rozdzielic produkt od autora. Ja gdybym nie kupował ksiazek to bym nie wiedzial kto jest pisze, bo mnie to nie obchodzi.

Postac malpy typu streamer czy vanity youtuber jest nieodlaczna czescia performance. A taki astrofaza nie musi byc czescis performance, a tylko autorem.