Wpis z mikrobloga

#marvel ten nowy THOR to jakas kpina.

Nie wierzyłem że to powiem, ale najgorszy z dotychczasowych filmów MCU. Nie chodzi nawet o to że fabuła tutaj jest kompletnie do bani, ale nawet o samo to że THOR stał się takim konkretnym nieogarem.

Feministyczny wątek- THOR #!$%@?, nieudacznik, baby strong
LGBT wątek- „zanieśmy tam kolory tęczy”, dwa kamienioludki geje- to akurat bylo calkiem zabawne

Bez kitu 3/10
Już ten marvel z murzynami jest lepszy.
#kino #film #thor
  • 23
  • Odpowiedz
FILMWEB stał się nieobiektywny. Te komentarze to podpłacone gówna. Film dla dzieci 3+


@Czyste_Buty: Wszędzie sponsorowane pozytywne komentarze. Od reddita, po rotten tomatoes i imdb. Ciekawe ile milionów poszło. To, że tobie się nie podoba to nie znaczy, że innym też nie może.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Fakt. Ten chińczyk i wampir jeszcze wiekszy kał. Ale dziwi mnie że Marvel nie ma szacunku do własnego Avengera :)
W srodku pewnie jakies lobby bab, które pragnęło z typa zrobić CIOTĘ.
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty:

FILMWEB stał się nieobiektywny. Te komentarze to podpłacone gówna. Film dla dzieci 3+


XDDD Nieobiektywny lol. Ja sam uważam, że film takie 7/10 na spokojnie. Bawiłem się nieźle. Jak się bardzo ktoś chce upierać to owszem, znajdzie sporo takich kwestii poprawnych politycznie i trochę nużących, ale były żarty, była walka, była akcja, Christian Bale zagrał bardzo dobrze i przekonująco.
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Myślę, że oczekujesz od Marvela wysokiego kina, ale to nie ta bajka. MCU to wysoki budżet na efekty specjalne, reklamę i filmy z efektem "wow", a nie wysublimowane scenariusze, gra aktorska i szczegółowe trzymanie się wątków. Filmy do odmóżdżenia i pochrupania popcornu. Thor się nie różni niczym od pozostałych filmów Marvela i spełnia swoją rolę
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Ale to nie ma związku żadnego, Wanda występowała w filmach tylko produkowanych przez Disney Marvel. Dodatkowo rodzeństwo Maximoff nie było w filmie nazwane mutantem (nazywali ich Miracles- bo jak ich wprowadzali to wiadomo- x-men to byli 20th century fox które wykupił Disney).

Ok ja się zgodzę ze Morbius to komiksowy wróg Spidermana, ale Morbius nie był tworzony przez Disney Marvel (w odróżnieniu od trylogii spidermana)

Wiec pisanie ze Morbius to
  • Odpowiedz