Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@sokool: No chyba nie. Pierwsze big3 w wyniku transferów powstało w Bostonie, i od tego się zaczęło. Ściągnięcie Garnetta i Allena przyniosło mistrza w pierwszym ich sezonie.
  • Odpowiedz
@sokool: zawsze mnie to zastanawiało a że jesteś chyba zorientowany w temacie to pewnie odpowiesz:
Dlaczego Bosh, dobry zadaniowiec, jednokrotny all NBA 2 skład, kilkukrotny all star bez jakichkolwiek innych sukcesów jest zaliczany do big 3
Z mojej perspektywy wygląda jakby Wadę i LeBron stworzyli big 2 i wzięli sobie bosha bo go lubią, ale umiejętnościami to odstawał od tej dwójki i to mocno
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Bosh zmienił sposób gry w Miamii dostosował się do LBJ oraz Wade'a. W momencie utworzenia BIG 3 był regularnym all-starem, mistrzem Olimpijskim i zawodnikiem robiącym 24/11 na dobrej skuteczności.
  • Odpowiedz
Dlaczego Bosh, dobry zadaniowiec, jednokrotny all NBA 2 skład, kilkukrotny all star bez jakichkolwiek innych sukcesów jest zaliczany do big 3


@Deska_o0: @michal015:

Bosh między 2005 a 2010:
- kręcił średnio 23-10-2-1 (blk) na 50% z pola
- był pięciokrotnym All-Starem
- trafił do drugiej dziesiątki ligi w sezonie 2006-2007
- był 7. w głosowaniu na MVP w 2007
- był siedmiokrotnym zawodnikiem tygodnia
- był raz zawodnikiem miesiąca (styczeń
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: dzięki za utwierdzenie mnie w słuszności moich obiekcji odnośnie nazywania ich wielką trójką, za dużo szasta się tym określeniem, zwłaszcza ostatnio, bruklin big3, lakers brick3, niektórzy nawet odlecieli z minesota big3 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz