Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co jest ze mną nie tak ... Zaczęło się w gimnazjum. Wiadomo , dziewczyny w gimnazjum to nie jest raczej pierwsza liga jeśli chodzi o atrakcyjność (z wyjątkami oczywicie) a chłopcy wiadomo , hormony buzują nie mniej jednak myślałem ze jest przejdzie mi a jest lipa . Otóż mam pociąg do starszych kobiet (30-40). Zaczęło się oczywiście w szkole , spodobała mi się nauczycielka od ruskiego i się zaczęło ...nie mogłem skupić się na lekcji bo myślałem tylko o niej i o tym gdzie byśmy no wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Później doszły jeszcze 2 nauczycielki od angielskiego i sytuacja ta sama (wciąż gimnazjum więc sobie tłumaczyłem że to norma) . Niestety przyszedł czas liceum i za bardzo nic się nie zmieniło już nie wspominając o tym że pewnego przedmiotu uczyła mnie 11/10 bogini do tego samotna o której nie mogłem przestać myśleć przez 3 lata nauki .I tak w liceum pełno dziewczyn które są bardzo ładne , ubierają się wyzywająco ale i tak knaga dawała o sobie znać tylko na widok tego milfa . Myślałem że w pracy coś się zmieni i będę pracował z młodymi płodnymi julkami . Taki #!$%@? pracuje sam z 5 milfami . Nie mogłem #!$%@? pracować z jakimiś paszczurami tylko 5 milfami które bardzo często zapodaja żarty o podtekście seksualnym .Zadbane , ładne z tatuażami , zawsze leginsy do tego dekolt taki że przy jakimkolwiek nachyleniu się widać cysie doskonale. To już podlega leczeniu xD? Nie jest tak ze kompletnie moje rówieśniczki mi się nie podobają ale jednak jest przewaga starszych . #przegryw #milf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c9fec1ae99221d03753322
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
CynicznaAlpaka: Ja tez mam tak cale zycie tylko babyface niestety I pod 30 jestem a wygladam jak studenciak. Dopiero teraz czuje, ze moge sie brac za jakiekolwiek starsze. Rowiesniczki i mlodsze jak duchy dla mnie, mialem jakies tam rozowe i bylo okej ale pod wzgledem pociagu bylo tak jakos nie wiem. A mlode to w ogole mnie brzydza takie nastolatki, jak pedofil sie czuje normalnie jakby taka 16 latka byla dzieckiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
"Do tego ja jestem melomanem np. teatr, kluby ksiazkowe wiec mialbym co robic z taka babeczka"

Jest totalnie na odwrót, wszystkie milfy (około 10, wszystkie curvy albo bardzo fit, szanujmy się) które poznałem jeśli już wchodzą w relację z młodszym to po to aby poczuć się znowu młodszą. I jak jesteś dzikusem i traktujesz ja jak młodą sikse to będzie szaleć za tobą.
Jeśli by chciała tego co piszesz to
  • Odpowiedz