Wpis z mikrobloga

Uhhhh, to było mocne :D Przeczytajcie, jeżeli chcecie mieć mocną dawkę cringe'a

http://www.wykop.pl/link/1788818/arboleda-nie-zostanie-polakiem/18916306/#comment-18902774

http://www.wykop.pl/link/1788818/arboleda-nie-zostanie-polakiem/18916306/#comment-18916306

Zamieszczam tylko część wypocin tego wypoka :D

"bo ci zli biali nie chca np przejsc na islam bo ci zli biali niedaja im wystarczajaco duzych benefitow bo ci zli bliali sa rasistami ale to ci sami zli biali wyciagleli reke przywozac ich tutaj ui dajac zycie wiesz uzalaj sie tak dalej nad nimi to przyjda i cie zajebia z usmiechem bo juz nie raz mialem rozmowy z murzynami i ciapatymi i tak wlasnie gadali i gadalem z umiarkowanymi i bardziej radykalnymi a co do murzynow jedynie jako tacy to sa jamajczycy maja swoje loty bo sie napatrzeli na bambusow z ameryki i swiruja jarzebia wiado ze nie wszedzie sa zli ale wiekszosc ma takie zdanie o bialych ale jak powiedzialem niewszyscy czarni sa zli a jeszcze niespotkalem dobrego muzlima hindusa tak. A apropo czarnych moja pani mi powiedziala jak mowia na czarnych z biala dusza czyli zachowujacych sie normalnie mowia na nich bounty"

Już wcześniej wstawiałem, ale teraz "rozmowa" się rozwinęła :D Poczytajcie pod spodem. Hahah :D

"Dzidek juz ci powiedzialem jak nie masz do czego to mi z pisownia wyskakujesz interpunkcja itp. Zes sie tak rozpisal z elkowencja i stylem jak u dzazgi nastepny co mnie od nie polakow nazywa synek geneza twkjej wypowiedzi byla moja pisownia a niemoznosc dyskusji ta twoja wypowiedzia zes blysnol jak cygan na odpuscie a ze bledy rlbie to akurat dla mnie nie ma znaczenia a tlumaczyl ci nie bede bo jak juz wspomnialem z prostakiem bez wlasnegi zdania nie ma o czym chyba naprawde wertowales slownik zeby blysnac erystyczny zawodnik ja #!$%@? z kad tys to wylowil "

#shitwykopsays #wypoki #wykopki
Nuuk - Uhhhh, to było mocne :D Przeczytajcie, jeżeli chcecie mieć mocną dawkę cringe'...

źródło: comment_y0egvZgcPRAatVHW1JPy2bSmre9vV2De.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz