Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: @porque: to jeszcze raz. Zainstalowałem wszystko co trzeba i odłączam desktopa. Wiozę desktop do siebie (bez osprzętu) podłączam desktopa do sieci, odpalam zasilanie i jestem w stanie się podłączyć (pamiętając, że nie mam już w tym momencie dostępu do klawiatury, monitora itp w desktopie) za pomocą tema viewera ptylko przez swój laptop?
  • Odpowiedz
@Man1ek: tak teoretycznie tak, boom instalka wszystkiego konfiguracja, proba czy dziala, jak dziala zostawiasz autologowanie i pyk odlaczasz myszke i klawiature zostawiasz tylko zasilanie i ethernet i ojala zeby dzialo :D i zostawic w razie co ssh czy inne zdalne pulpity co w razie gdyby cos sie #!$%@?, jak to czasami bywa czy autologowanie sie wysypalo czy cos, zeby mozna bylo naprawic :)
  • Odpowiedz
@porque: no dobra niedoprecyzowałem. Wiozę desktopa z punktu A do punktu B. W punkcie A jest monitor, myszka, klawiatura itp. Natomiast docelowo desktop ma stać w punkcie B, więc muszę odłączyć od sieci, zasilania itp. W punkcie B nie ma opcji żeby była klawiatura, myszka i monitor.
  • Odpowiedz
@Man1ek: sa dwie rzeczy, kompa podlaczysz, ale jak np po wifi bedzie szlo, to wpisac haslo do wifi trzeba etc, kablem no to raczej nie powinno byc problemu i powinien sam konfiguracje z netem zlapac :) wiadomo klawka czy myszka mysle problemem jakims wielkim nie jest nawet zeby pozyczyc na chwile czy cos, gorzej z monitorem ewentualnie, ale po kablu internet powinno sie wszystko samo zrobic i nie powinno byc
  • Odpowiedz