Wpis z mikrobloga

Chcecie wiadomości z pierwszej ręki?

W jednym z naszych budynków w mojej firmie w UK (London) po północy dzisiaj doszło do strzelania. Facet kobiety, która tu mieszkała z dziecmiem w jednym z pokoji wynajmowanych po przez Council, zlecił, albo sam to zrobił..., chciał ją zastrzelić. Na szczęście, została przeprowadzona do innego lokalu i w innej części Londynu.
Strzelił dwa razy w okno. Jeden z dwóch naboi utknął w szybie, a drugi rykoszetem odbił się i wylądował w ścianie.
Jestem tam jeszcze. Zgywałem film bezpośrednio z rejestratora śledczym z dochodzeniówki na pendrive.
Ja narazie posiadam filmik nagrany telefonem.
Mam kilka zdjęć z tego zdarzenia i filmik...
Filmiku nie chcę narazie umoeszczać na różnych stronach w internecie ze względu na śledztwo...

#uk #londyn #strzelanina
Pobierz
źródło: comment_1657285135NhN1ykFFijTJoDsMnoGdVr.jpg
  • 15
Bo pod oknem było i jest łóżko na którym wcześniej spała i dobrze wiedział o tym.
Nasza firma ma ponad 1000 budynków w Londynie i mieszkań, część budynków wynajmuje pod council dla tzw. nierobów i matki z dziećmi, co nie mają się gdzieś podziać. Ten budynek jest tylko tymczasowy dla właśnie takich osób. Jak znajdzie im się odpowiednie mieszkanie, to zostaje tam przeniesiony..., więc została tam przeprowadzona. On o tym nie wiedział,
@Sztachuk Wpisz frazę w google: London Mitcham News
Może się pojawi..., Policja może coś napisze..., ale póki co to nie ma nic. Dziennikarzy nie było jeszcze na budynku.
@hudi77 U nas w jednym z naszych budunkach kręcili film pierwazą część filmu Kings Man. Akurat byłem w tym czasie na ttm budynku i poznałem kilku aktorów z tego filmu, a między innymi: Samuela L Jacksona :)