Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny no na razie do października oprocentowanie mi się nie zmieni. A stałą mam zablokowana na 9.75 xd więc mogą jak dla mnie 2 miesiące czekać z aneksem. A czy podpisze to nie wiem zobaczę jak będzie to wszystko wyglądało. Powoli chyba zbliżamy się do końca podwyżek i pewnie wiborek na 8 będzie trzymał się z dobry rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mako37: jednym okiem czytam że kontrakty terminowe sugerują górkę WIBOR koło 9% a drugim że idzie potężny kryzys gospodarczy i inflacja. Może lepiej się zabezpieczyć bo kto wie co będzie po wyborach...
@elf_pszeniczny no dlatego na razie analizuje na plus na pewno spokój ducha będzie i możliwość zaplanowania budżetu na dłużej jak 6 miesięcy do przodu. W razie co za rok czy 2 jak wszystko zacznie się stabilizować refinansuje kredyt żeby mieć lepszą ofertę jak 10%. No i tak jak u ciebie raz człowiek czyta że jesteśmy na finiszu podwyżek a drugi artykuł opisuje że stopy pójdą jeszcze sporo do góry. I bądź tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mako37: byłem ostatnio w banku i pan mi sprawdził jakie warunki mi teraz proponują jak złożę wniosek o aneks od nowa teraz, a stary wrzucimy do kosza.

Zaproponowali niższe oprocentowanie niż przy wniosku w maju + po 5 latach zostaje mi obecna bardzo niska marża zamiast nowej bandyckiej xD

Nagle sobie wszystko sami sprawdzą na podstawie konta firmowego zamiast brać stos zaświadczeń o przychodach i niezaleganiu z zusami