Wpis z mikrobloga

ile sekcji wyszło ? Czy dobrze widzę że to sterownik Hunter


@Aczo: na początku była jedna sekcja ale inwestorce się to nie podobało (koleżanka ma 5 sekcji) więc będą dwie. Inwestorka wymyśliła, że ona nie będzie podlewała przez godzinę dziennie bo jej koleżanka podlewa prze 20 minut (tylko nie policzyła, że to jest 5x20 czyli 100 minut). No i wysuszyła trawnik a później stwierdziła, że to trzeba przerobić. Tłumaczyłem, że wystarczy
  • Odpowiedz
@Krzakol: wytłumacz mi jak się na tym dzieci mają bawić? Kto będzie to pławił i przycinał żeby nie zarosło? To tylko na początku tak fajnie wygląda ale ogólnie jest w #!$%@? niepraktyczne.
  • Odpowiedz
@FejsFak nie beda, to nie dla dzieci. Dla dzieci mozna miec osobna trawe oczywiście! Ale potrzebujesz miec dla nich boisko pilkarskie? Kwestia gustu, ja mam dla dzieci maly plac zabaw i 5x5 zielonej przetrzeni przycietej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasgl: 2 lata temu zrobiłem u siebie nawadnianie, nie chciałem dużo wydawać. Elektrozawory podłączyłem pod Sterownik 4 kanałowy Sonoff 4ch pro z wgranym oprogramowaniem supla (koszt ok 120zl). Działa bez zarzutów, sterowanie przez smartfona, można programować czasy itp. Jakby co to służę pomocą:)
Jak duży ogród chcesz podlewać?
  • Odpowiedz