Wpis z mikrobloga

@Miosiek: Xddd tak po prawie 10 latach sobie przypomnieli xd jakoś trzeba odwrócić uwagę od procesu Deppa o pobicie pracownika. Poza tym Depp tez jest za to odpowiedzialny u są nagrania z jego udziałem w tej sprawie. Były na reddicie wrzucane.
@podomka: krótkie podsumowanie Amber

Oszustka, kłamczucha, manipulatorka, biła męża, ćpała kokę, sra do łóżka, prawdopodobnie problemy psychiczne.

I jeszcze za nią obstajesz :D - najlepsze z tego wszystkiego to sranie do łózka - nadal nie wytłumaczyłaś czemu to robiła :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miosiek: Xddd tak po prawie 10 latach sobie przypomnieli xd jakoś trzeba odwrócić uwagę od procesu Deppa o pobicie pracownika. Poza tym Depp tez jest za to odpowiedzialny u są nagrania z jego udziałem w tej sprawie. Były na reddicie wrzucane.

@podomka: no no xd FBI robi co może żeby odwróci uwagę od Deppa xxddd
@Itslilianka: Czyli nawet przyznajesz, ze to kłamstwo xd aha, ok. To w takim razie fbi prowadzi śledztwo w sprawie krzywoprzysięstwa Deppa, ale nie podaje tego do opinii publicznej xd Gazeta wypuściła chwytliwy nagłówek, w treści nie było nic o tym, ze fbi prowadzi śledztwo, a jedynie informacja, ze gdyby rząd Australii poprosił fbi o pomoc, to mogłoby się zgodzić, ponieważ w Australii jest biura fbi i tyle xd nikt nie pisał,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: xD we bezdomka nie pajacuj. Każdy twój post odnośnie procesu był błędny. Teraz pewnie jest taka samo xd dodawałas znaleziska typu DEPP NIE MA SZANS NA WYGRANA XD
@Itslilianka: I to jak najbardziej ma sens. Przegrał taki sam proces w uk. W USA wyrok zapewne zostanie uchylony. Jesli dojdzie do sądu najwyższego, to sąd najwyższy uchyla niespójne wyroki, a ten taki jest. Jury orzekło tez, ze Depp pobił Amber w apartamencie. Waldam napisał, ze Depp nie pobił Amber i to była mistyfikacja. Jury uznało, ze ta informacja była fałszywa, a to znaczy, ze ja pobił. Jeden akt przemocy, powinien
@Itslilianka: Ze co? W USA ciężar dowodu był trudniejszy. Depp aby wygrać musiał udowodnić, ze ani razu jej nie uderzył (tak, na nim leżał ciężar dowodu). Tymczasem jury uwierzyło, ze pobił ja w apartamencie w la i dlatego wygrała jeden pozew. Jesli pobił ja raz, to powinien przegrać. Tutaj jest oczywiste, ze ława nie zrozumiała instrukcji, która dostała. A żeby dostać odszkodowanie to trzeba udowodnić szkodę. Depp twierdził, ze przez artykuł
Pobierz
źródło: comment_16573116199yEBkwvVwnWew0FihPKVsf.jpg