Wpis z mikrobloga

@avirant: a jak już minie pierwszy lajt i pierwsze dolary to powie że jest pupularny w jakiś sposób i jest sobą cholera jasna... tfu mu na szczurzą mordę... pierwszy tydzień będzie pod patronatem firmy ANSER...
@Zakimar: Ponad rok to było z 6 lat temu, teraz szkolna obniżyła loty i już tak często tego nie oglądam, ale ja jestem pełen podziwu takich elitarnych jednostek jak Ty, które pod przeróżnymi pato tagami piszą taki wywyższający się bełkot i same poświęcają swój czas na napisanie tych wysrywów. Ciekawe co w ogóle robisz na tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avirant: przeglądałem mikroblog przed snem. Jeśli uważasz za wywyższanie się, krytykowanie ludzi oglądających po nocach patostreamy to fakt, wywyższam się jak cholera.

Co robię na tagu? Zastanawiam się nad procesami myślowymi ludzi którzy oglądają to, komentują i tracą czas na takie gówno. Warto wiedzieć co nas czeka kiedy tacy "widzowie" tego typu kanałów dorosną
@Zakimar: Akurat wśród widzów Szkolnej, większa część stałych bywalców jest już dawno dorosła. Jak ktoś się dziwi że ludzie oglądają takie rzeczy i nie może tego pojąć to też niezbyt dobrze świadczy o jego inteligencji i pojęciu o świecie. A co do tego uniwersum to akurat poza tym że dorosła, to też z moich obserwacji większość widzów ma normalną pracę, status społeczny i zainteresowania, ludzi obeznanych z terminologią i faktami na
@Tymajster: normalnej rzeczywistości. Gdzie wolny czas spędza się z rodziną, na dworze, czytając książki, słuchając muzyki, uprawiając sport, seks, czy ucząc się czegoś nowego, wartościowego.
Poświęcając czas na samorozwój, a nie oglądanie patologii. Gratuluję wyborów życiowych. Dorosły chłop ogląda jak dwóch niepełnosprawnych facetów odwala patologie.
Granice dobrego smaku przekroczone po stokroc
@Zakimar: Dalej nie rozumiesz tego co napisałem. To wszystko co wymieniłeś można robić dokładając do tego oglądanie patologii, ale tu już trzeba wyjąć kija z dupy i mieć trochę szersze horyzonty niż normictwo i bez zafiksowania się na tym, że tylko produktywne spędzanie czasu jest dobre, ale skoro nawet nie znasz terminologii uniwersum, to w ogóle nie powinieneś się wypowiadać w temacie Szkolnej. Jak coś krytykujesz to zapoznaj się chociaż z