Wpis z mikrobloga

Macie jakieś fajne pomysły na stopniowe rzucanie palenia?
Zastanawiam się, czy nie palić e-papierosa, czy to by mi pomogło rzucić, czy wręcz przeciwnie? Alternatywne sposoby niestety zawiodły przez moją "bardzo" silną chęć rzucenia.
Co prawda nie pale dużo, bo maks. 10 dziennie, ale dla mnie o te 10 za dużo, już ponad dwa lata nie pije całkowicie alkoholu i z używek zostało mi tylko palenie petów i kawa.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pszemek55: użycie tabexa, po 2 dniach odrzuca od fajek. Potem można brać tyle ile nakazali, mnie wystarczyło 10 dni brania i już mnie nie ciągnie na trzeźwo. Rzuciłem że 3 lata temu w ten sposób
@pszemek55 mi w rzuceniu palenia pomogło velo, takie saszetki nikotynowe które wsadza się do mordy i nikotyna się wchłania ( ͡º ͜ʖ͡º) Palić nie pale ale cały czas wsadzam sobie te saszetki w morde ale lepsze to niż palenie
@pszemek55: e-papieros to jeszcze gorsze gówno, bo w pewnym momencie palisz to niemal non stop bo nie śmierdzi i nie trzeba wstawać z łóżka. Tabex ponoć trochę pomaga, ale najlepsza opcja to po prostu nie kupić paczki i zająć czymś ręce i głowę, najlepiej praca manualna lub sport, żeby jak najmniej myśleć o paleniu. Po tygodniu jest już do wytrzymania. Bez silnej woli i silnego postanowienia będzie ciężko.
@pszemek55 wejdź sobie na velo.com i tam poczytaj co i jak, ja Ci mogę zachwalać a może Ci nie podpasowac. Na początku polecam najsłabsze, masz 4 stopnie intensywności nikotyny od 4 do 10.9mg nikotyny na saszetkę. W jednym papierosie do organizmu wchodzi 1mg tak dla porównania. Ja obecnie stosuje 2 poziom czyli 6mg smak Berry Frost. Na bp możesz kupić lub w żabce albo przez neta. Jak skorzystasz to daj znać o
@ragoku: to byłoby dobry półśrodek, ale ciężko by mi było chyba się odzwyczaić od trzymania czegoś w ręce i dymka XDD ale jak tak myślę to na pewno się w to zaopatrze, dziękuje
Macie jakieś fajne pomysły na stopniowe rzucanie palenia?

Zastanawiam się, czy nie palić e-papierosa, czy to by mi pomogło rzucić, czy wręcz przeciwnie?


@pszemek55: 30 lat palenia, płuc pewnie zero.
najpierw zacząłem odstawiać paląc hybrydowo z efajkiem, potem sam efajek.
nigdy bym nie rzucił, gdyby nie efajek, i nie dam sobie powiedzieć, że jest inaczej.
1,5 roku nie paliłem, i byłem wręcz czyściutki, jeśli chodzi o nałog.
inna sprawa, że potem