Wpis z mikrobloga

Dawać walkower, bana na Europe na 2-3 lata. Wstyd za taką patolę, już wolałbym rodzinną atmosferę, tzw piknik w Gliwicach, żeby Piast nas przyzwoicie reprezentował niż takie coś pokazywać. Wstyd panowie z #lechia
#mecz
  • 21
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: chyba nie biją się sami ze sobą, na trybune wbiła jakaś inna grupa. Jaka wina w tym Lechii? Chyba tylko słabej organizacji i zabezpieczenia, ale to też nie tylko klubu robota
  • Odpowiedz
@zajelimilogin: co mnie inne kraje w Europie obchodzą? Lechia sportowo wywalczyła awans do eliminacji - brawo, gratulacje ale jak się awansuje to reprezentuje się cały kraj, to nie ekstraklasa, puchar czy liga, że na takie coś się oko przymyka. Polska dąży by być uważana pod każdym względem jako kraj zachodni, a nie żeby zachowywać się jak wschód
  • Odpowiedz
@Elijahu: jaką wina Lechii? A taka że może wpuścili tę patologię na stadion? Od tego jest ochrona by zadbać żeby nikt z niebezpiecznymi narzędziami nie wlazł...
  • Odpowiedz
@r4x4: niby od tego jest ochrona, ale nie wyobrażam sobie sytuacji w której ci ludzie mogą zatrzymać zorganizowaną i uzbrojoną(według komentarza w relacji meczu) grupę
  • Odpowiedz
@r4x4: wiem o co ci chodzi, ale jak ta patola wpadła, to pierwsi przyjmujący atak ochroniarze pewnie nic nie mogli, a potem zanim poważniej się zorganizowali, to ci już byli na trybunie. Nie wiem jak było, ale to jest bardzo możliwe. Ci goście na bramkach nie są na coś takiego przygotowani
  • Odpowiedz