Wpis z mikrobloga

#komputery #audio #remontujzwykopem #pytanie

Mam pytanie, bo mam w biurze muzyczkę na zwykły jack. Chciałbym dorzucić głośniki na zewnętrz biura (ale nadal w budynku) aby sobie grały...

Pytanie brzmi, czy do komputera stacjonarnego są jakieś głośniki bezprzewodowe? wifi albo coś takiego? coś ala myszka? wkładam pypek do usb i gotowe? ;)

Ogólnie to ma być tylko po to aby coś brzęczało na "sklepie", no i tanie... ktoś może coś uzywał zna? próbowałem puścić z przedłuzaczem jack, ale okazał się za krótki i teraz pomyślałem, że może są sprawdzone głośniki wifi or smth (do komputera stacjonarnego, który nie ma żadnych wifi/bluetooth?
  • 8
Pytanie brzmi, czy do komputera stacjonarnego są jakieś głośniki bezprzewodowe? wifi albo coś takiego? coś ala myszka? wkładam pypek do usb i gotowe? ;)


@jakubz: Nie
@wszystko_wiem: wiem, ale tutaj bywa że nie ma nawet jednego klienta w tygodniu ;) bardziej wysyłka / magazyn ;) ale samo miejsce jest trochę straszne ;P i pomyślałem, że muzyczka by zrobiła to miejsce nieco przyjaźniejszym ;)
i pomyślałem, że muzyczka by zrobiła to miejsce nieco przyjaźniejszym ;)


@jakubz: pomysł ok ale jak trafi się kontrola a nie zapłaciłeś to będzie niewesoło.
@Gruby_Wujo: dzięki, myślę jeszcze aby może po prostu kupić jakąś konsolkę i takie długaśne kable mam jedno wyjście z pomieszczenia przy rurach, gdzie miałby być głośnik więc teoretycznie jakoś tak mógłbym zrobić.

@ksiak: tak jak mówiłem, ja tu mam 1-2 osoby dziennie, czasem więcej czasem mniej ;) budynek widać że jest magazynowy, miałem już pisma z ZAIKS na innych lokalizacjach i póki co spokój. Ogólnie dojrzałem do myśli, że w