Wpis z mikrobloga

@wzr1one
@Perun_93 choć znam jedno łowisko na PZW gdzie jesiotry pływaja i karpie +20 ale tam to zwykła plotkę jest trudno złowić. Żwirownia koło Leszna . Piękny akwen ale problem polega na tym że tam w niektórych miejscach jest ponad 40 m głębokości i są urwiska. Cholernie ciężko tam się łowi ale byłem świadkiem jak gość ciągnął karpia ponad 20 kg
@wzr1one
@Perun_93 dwa lata temu wpuścili tam chyba z 2 tony pstrąga. Do dziś już chyba żadnego nie ma.. głupie były brały na wszystko a ludzie je pobrali a szkoda. Wgl na PZW powinno być nokill. W sumie w Rydzynie koło Leszna też jest zbiornik PZW i tam masz zakaz brania ryb więc może pójdzie to w dobrą stronę za rok.. albo będzie jeszcze gorzej jak wejdzie to prawo bez karty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ricx: mięsarze są wszędzie i trzeba z nimi walczyć, z drugiej strony sam raz na jakiś czas wezmę ryby, szczególnie duże leszcze, bo uwielbiam wędzone. Jednak są zbiorniki gdzie zmiany przepisów nic nie zmienia gdyż poprostu nie da się tego upilnować.
Ja dużo łowię na Kuźnicy warężyńskiej. 560ha. 13km linii brzegowej.
Na rozlewiskach są zrobione tarliska i jest zakaz połowu do końca czerwca, zakaz z wysp, zakaz z brodu tylko co
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ricx: sączkowo znam z opowiadań:D fajna woda, troche daleko ode mnie. Ostatnio bylem na stawach kulesza i czekam na druga ture polskiej ligi method feeder na maślance