Wpis z mikrobloga

Jako że teraz to już na 100% będziemy bogaci, to mam kilka pytań dotyczących akcji w Computershare.
1. Mam tam kilka sztuk i chciałbym dodać środki, żeby dokupić jeszcze kilka. Na razie pokonuje mnie podanie Routing Number dla mojego konta PL. Czy jest w ogóle możliwe dodanie środków z konta PL, czy trzeba założyć jakiś pośredni rachunek?
2. Jak to wygląda ze sprzedażą akcji? Czy muszę się jakoś przygotować, żeby móc je upłynnić?

Macie może jakiś tutorial do tego albo możecie pomóc?
#gme
  • 8
2. Jak to wygląda ze sprzedażą akcji? Czy muszę się jakoś przygotować, żeby móc je upłynnić?


@traktotaczki: Musisz uzupełnić dane bankowe i albo będzie wire na twoje konto PLNowe albo wyślą ci pocztą czek jak nie uzupełnisz danych
1. Mam tam kilka sztuk i chciałbym dodać środki, żeby dokupić jeszcze kilka. Na razie pokonuje mnie podanie Routing Number dla mojego konta PL. Czy jest w ogóle możliwe dodanie środków z konta PL, czy trzeba założyć jakiś pośredni rachunek?


@traktotaczki: rachunek bankowy z którego dodasz środki musi być założony w US. Będąc w PL nie masz takiej opcji.
Najlepiej będzie jeśli wyślesz akcje poprzez brokera. IBKR, Ravolut itp. instrukcji jest