Wpis z mikrobloga

OGŁOSZENIE

tl;dr


Od kilku dni zajmowałem się małym projektem i myślę że mogę go już opublikować choć wiem, że nie jest skończony :)

Po wejściu na stronę możemy przeglądać oferty kupna/sprzedaży jakie wystawili inni wykopowicze. Jeśli chcemy dodać ofertę musimy się zalogować przez konto na wykopie. Każdy może wystawić maksymalnie 3 oferty (bid lub ask). Wartość 1 DOGE podajemy w złotówkach.

Na górze strony wyświetlana jest cena 1 kDOGE (1 000 DOGEcoinów) w złotach. W przyszłości pojawi się wykres oraz przeliczenia na inne wielkości.

W zakładce ÐOGE chciałbym dodawać memy związane z Dogiem.

Istnieje white i black lista, na które mam możliwość dodawania użytkowników których można polecić jako zaufanych (ale muszą oni najpierw zalogować się na stornie).

Oczywiście nie mogło zabraknąć skórki #tylkonocny, którą polecam – do włączenia w ustawieniach konta (nick -> ustawienia).

Jest też smutna wiadomość, na razie będzie mogło zalogować się niecałe 2k wykopowiczów. Postaram się to zmienić w najbliższym czasie....

Dlaczego?


Adres: www.eGOD.pl - bystrzacha, dobrze zauważyłeś, domena jest palindromem doge!

Czekam na komentarze :)

PS. Fajnie gdybyście nakłaniali innych do jej używania!

PS2. Dotacje mile widziane :P

PS3. Dziękuję za pomoć @DareckII - zrobił wyliczenie ceny DOGów i to dzięki niemu strona może wystartować!! Dzięki stary!!

Na koniec dodam screenshot na pamiątkę jak wyglądała strona (gdyby coś poszło nie tak :)

#dogecoin #dogecoinmarket #doge #bitcoinowyjanusz #dogecoinefekt #dogecoinpln #dogecoinpool
H.....v - OGŁOSZENIE



tl;dr 



SPOILER
SPOILER




Od kilku dni zajmowałem się mał...

źródło: comment_x2045alUugO5cEtDnaaNEsJWh1fknRoL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@HAJ_fajv: nie porównywałem obu frameworków, ale nie sądzę by była znaczna różnica w wydajności, a jak już to na korzyść Laravel :)

nie da sie go instalować na zwykłych hostingach www


Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale da się go postawić również na sharedach.
  • Odpowiedz
@Spook: Pod względem szybkości CI lepszy. Ten jest najszybszy i ma jakieś słupki które mają prezentować wydajność http://phalconphp.com/en/ Dobrze że niedawno w laravelu routes poprawili bo podobno masakra była.

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale da się go postawić również na sharedach.


A to nie wiedziałem, jak to zrobić? :P chętnie spróbuję! Ale ogółem opinie na temat 4 wersji nie są zbyt przychylne, dlatego z czegoś większego brałbym Symfony
  • Odpowiedz
@HAJ_fajv: źle sortuje oferty kupna / sprzedaży. Sortuje po pierwszej liczbie tak, że nie ma znaczenia czy to jest 100000 czy 1 liczba z 1 na początku zawsze będzie sortowana jako najmniejsza. Nie wiem jakim cudem takie coś Ci wyszło ale jest źle :D
  • Odpowiedz
@vokus: Dzięki !! :) Powodem było traktowanie sformatowanych liczb (przecinek i spacja między cyframi) przez tablesorter jako tekst :) Od teraz całości od jedności będą rozdzielone kropką. Formatowanie liczby będzie pokazane po najechaniu na nią. Dzięki ! Wesołych :)
  • Odpowiedz