Wpis z mikrobloga

Tak. Wymienię wszystkie wady/zaburzenia/przypadłości/schorzenia/choroby choć ich jest tak sporo, że mogę nie pamiętać wszystkich. Zespół Aspergera, Guz tarczycy mały, Astgygmatyzm w lewym oku wzrok -5, Brzydota, Dyspraksja, Lordoza/Kifoza w każdym bądź razie kręgosłup krzywy, Dyspraksja, Upośledzenie umysłowe nwm jaki stopień, Słaby słuch, Padaczka fotogenna (nabyta po próbie samobójczej), Płaskostopie, Koślawość stóp i kolan, Słaba pamięć, Deathgrip, brak ejakulacji podczas seksu, dik czasem opada jak kopuluję, Prącie 6-8 cm w miałem zbyt krótkie
  • Odpowiedz
@kamilkaaa02: Najwyższa moja średnia w życiu to w 1 gimnazjum wynosząca 3.62, nie umiem wiele rzeczy nawet obcinać paznokci... Skończyłem tylko gimnazjum. Gdzieś pisałem, że jestem aspergerowcem słabo funkcjonującym, a nie takim nadaspim jak Elon Musk.
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: Dla mnie wytłumaczenie jest proste - jesteś leniem patentowanym. Pewnie zamiast się rozwijać wolisz grać w komputer albo robić inne totalnie bezproduktywne rzeczy zasłaniając się tą całą litanią schorzeń, przypadłości, etc. Weź się do roboty, a nie siedzisz i płaczesz jak dziecko.
  • Odpowiedz