Wpis z mikrobloga

#teleelevidenie #tivimate #iptv
Mireczki potrzebuję pomocy, mianowicie u ruska w zasadzie od początku (ponad rok) używania teleelevidenie mam problem z odtwarzaniem archiwum programów, ostatnio te objawy się nasiliły i już praktycznie w ogóle nie da się odtworzyć. Chodzi o to, że odpalając jakiś film/program itp z archiwum wywala mi błąd, kiedyś to było 404 po kilku/kilkunasu razach przewinięcia o 10s w jedną czy w drugą stronę w końcu zaskakiwało i się odtwarzało, teraz od ponad miesiąca wywala Błąd 403. Jak tylko odpalę tivimate i jakiś archiwalny program to pokręci się i ruszu ale jak tylko przewinę czy będę chciał odpalić coś innego to już za chiny nie ruszy i za każdym razem od razu wywala błąd 403. Używam oryginalnego tivimate (reinstalacja nic nie dała) na canal+ boxie, używam listy: MPEG-TS (M2TS) playlist:
Online autodetect: https://my.teleelevidenie.com/play/mpegts/15082/xxxxxxxxx. Nie mam już pomysłów w czym może być rzecz, ktoś może coś doradzić?
  • 8
  • Odpowiedz
@HaSSaN: nie wiem skąd to zamiłowanie do listy MPEG-TS, u mnie zawsze chodziła jak gówno, a nie jesteś pierwszą osobą, która używa z tego co widzę na tagu

weź listę non-apple devices (hls) / online autodetect albo perfect player, u mnie działała bez zarzutu zawsze sprawdzone na TiviMate na starym miboxie; teraz mam LG TV to używam na ss-iptv wersję ss-iptv / non-apple devices i też działa w porządku
  • Odpowiedz
weź listę non-apple devices (hls)


@vinmcqueen: Możesz rozwinąć o co chodzi non apple devices? W non-apple nie mam żadnej listy "hls", hls mam tylko w "Apple HLS playlist (limited functions)" albo w "Outdated HLS playlist (expiring support, not recommended)".
  • Odpowiedz
@HaSSaN: w URL zamiast fragmentu "play/mpegts/" masz "play/hls" - po prostu odnoszę się do tej pierwszej kategorii linków, które masz na stronie.

Nie masz na samej górze swojego profilu kategorii "Non-Apple devices (+ VLC coś tam coś tam....)"?
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: Ok już wiem o co Ci chodzi. Mam kategorię "Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist" i faktycznie tam wszystkie linki mają zamiast "mpegts" "hls", dzięki sprawdzę i dam znać :)
  • Odpowiedz