Wpis z mikrobloga

siema Mirki
posiada ktos może #telefony firmy #realme ? Jak się sprawdzają? Faktycznie są takie dobre, porównywalne do bardziej znanych marek? Cenowo stoją bardzo dobrze, ale zastanawiam się czy to nie ściema z opiniami sklepów, bo nie znam nikogo, kto by posiadał telefon tej marki
#pytanie #mediaexpert
  • 18
@PukierCud3r: @lycaon_pictus: a jak z odpaleniem na przykład 2-3 apek naraz? Teraz jeżdżę więcej na rowerze i mam odpalone mapy i spotify to moje (zaraz) 4 letnie xiaomi jakoś działa, ale jak przyjdzie wiadomość z Messengera to się ścina, dlatego zależy mi na tym, aby ten dymek chatu z Messengera jednak nie zacinał mi reszty aplikacji
8gb to faktycznie ładnie powinien śmigać


@STL9: Sprawdziłem przed chwilą. Muzyka przez bluetooth na głośniki, lokalizacja w mapie, podręczny ekran z filmem, do tego przeglądarka internetowa lub discord na dzielonym ekranie, ściąganie w tle. Działa, nie zacina się, ale płynność coś jest nie tak, ale robiłem już takie działania wcześniej i aktualne delikatne zacięcia w przeglądarce lub Discordzie to według mnie wina ostatniej aktualizacji. Youtube działa źle, ale to od dawna
@lycaon_pictus: To sporo działa jednak. Wiadomo, że mogłoby szybciej jak mówisz, że trochę zacina (zwłaszcza jak jest podrestaurowany tą rozszerzoną pamięcią ram na dysku( ͡° ͜ʖ ͡°)). Do tego dosyć cięzkie apki jak właśnie bluetooth, nawigacja i discord odpaliłeś. Fajną moc ma :D
@lycaon_pictus: a ostatnia rzecz jakbyś mógł mi powiedzieć, nagrzewanie się telefonu? Zwłaszcza właśnie przy tylu apkach albo przy takiej pogodzie (teraz mi się przypomniało jak spod ładowarki swój telefon wziąłem i on już ciepły)
a ostatnia rzecz jakbyś mógł mi powiedzieć, nagrzewanie się telefonu? Zwłaszcza właśnie przy tylu apkach albo przy takiej pogodzie (teraz mi się przypomniało jak spod ładowarki swój telefon wziąłem i on już ciepły)


@STL9: Jak stałem z nim na słońcu przy 36 stopniach w cieniu i robiłem zdjęcia to mi zawołał sam, że ma podwyższoną temperaturę i włącza tryb oszczędzania energii. Nie wiem czy to jest wina aktualizacji czy czegoś innego,
@lycaon_pictus: Jakby była możliwość cenowa na nowszego Samsunga to chyba nie ma co dyskutować tylko brać :D. Ale z powyższych Twoich komentarzy na temat telefonów wydaje się, że jest odpowiedni do zakupu, bo z telefonami to zawsze będzie jakieś ALE. Dzięki za opisanie Mirku i życzę miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@STL9: Jeśli masz możliwość gdzieś potestować to testuj. Ewentualnie, dwa tygodnie rękojmia bez podawania przyczyny, dlatego warto kupować z odbiorem w sklepie stacjonarnym i w nim zwracać, bo wtedy to można najszybciej załatwić, gdzie takie x komy, komputroniki i inne są otwarte często do późnych godzin.