Wpis z mikrobloga

tak tak tydzień w tydzień xD przez całe życie nie zaraziłem się ani razu, niczym. Ostatnie badania na kiłe, HIV, hcv i kilka innych miałem na początku roku. Ryzyko zarażenia czymkolwiek jest znikome, takie choroby w Polsce to ogromna rzadkość,


@Pierorzek: wcale nie taka rzadkość... Miałam znajomych, powiedziałbyś, że "normalnych", dziewczyna zaraziła się od kogoś bodajże kiłą, nie wiedziała o tym, później planowali dziecko ze swoim stałym partnerem, bardzo długo
  • Odpowiedz
@little_muffin: czyli proponujesz całkowitą abstynencję seksualną? W końcu zarazić się można nawet od męża po 30latach od ślubu, albo od pierwszego razu. Jak widzisz świat nie jest sprawiedliwy i to szczęście jest tutaj kluczowym elementem, nie życie w strachu.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: tylko pamiętaj, że z każdym kolejnym graczem i każdym kolejnym puszczonym przez niego kuponem szansa na wygraną wzrasta, no i takie lekkie obyczaje w społeczeństwie mają jakiś próg w którym to przekracza masę krytyczną, ruscy po statystykach hiv pokazują że można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz