Wpis z mikrobloga

@Tatankajotanka: ciekawe czy na świecie był chociaż jeden przypadek zarażenia się hivem w ten sposób, to brzmi całkowicie nieprawdopodobnie. Nawet przy seksie klasycznym bez gumy szansa to jakieś 8: 10.000 nie bez powodu lekarze latami myśleli, że ta choroba dotyka wyłącznie gejów. A co dopiero przez seks oralny. Nie wystarczy ranka. Potrzeba dużej kropli krwi która spadnie bezpośrednio na otwartą ranę. Potarcie ranki o rankę to za mało.

@Tatankajotanka
  • Odpowiedz
@topikPajak: tak tak tydzień w tydzień xD przez całe życie nie zaraziłem się ani razu, niczym. Ostatnie badania na kiłe, HIV, hcv i kilka innych miałem na początku roku. Ryzyko zarażenia czymkolwiek jest znikome, takie choroby w Polsce to ogromna rzadkość, trzeba mieć naprawdę ogromnego pecha. Jestem gotowy raz na 20lat wziąć kilka tabletek w zamian za większą przyjemność ze stosunku.

Dwa razy w życiu miałem grzybicę. Raz po antybiotykach
  • Odpowiedz
@Pierorzek: szczepi się nieobowiązkowo więc mało która ją ma. To nie jest programowe szczepienie takie jak w szkole nam robili na odrę. Lepiej jej zapytaj czy brała szczepionkę, to mało prawdopodobne bo niewiele polek ją wzięło.
  • Odpowiedz
opryszczki nie wyleczysz - będziesz nosicielem do końca życia i zarazisz nia swoją partnerkę która może dostać od tego raka.


@TurboDynamo: przecież mężczyźni też dostają od tego raka, rzadziej prącia, częściej krtani.
  • Odpowiedz