Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarkiboners #seiko

Siema zegarkowe świry.
Krótko mówiąc zamarzył mi się pierwszy automat bo wcześniej z różnych względów miałem kwarcowe.
Ogólnie myślałem o jakimś nurku Orienta lub Seiko, w tym momencie najbardziej podobają mi się Seiko 5 Sports.
Niestety ale patrząc na polskie strony to jest bardzo mały wybór np. nie ma nigdzie SRPD51.
Tak naprawdę na paskach nato bardziej mi się podobają ale trochę się boje czy te dwa paski pod deklem nie dodadzą mu zbytnio grubości, no i tak sobie myślę, że jednak z paskiem nato powinien być tańszy a nie widzę takiej zależności.

Mam pytanie więc, czy wiecie gdzie mogę mieć większy wybór lub czy nie wiem będą jakieś dostawy? bo może trzeba brać co jest bo będzie tylko gorzej ;)

ps
Dla tych którzy chcą napisać, że bardziej opłaca się kupić Orienta lub, że poprzedni model Seiko był prawdziwym nurkiem napisze tylko, że zależy mi na przeszklonym deklu ;)
  • 7
  • Odpowiedz
@Kano7: z doświadczenia bierz zegarek na bransolecie, pasek zawsze można kupić po kosztach, za to oryginalne bransolety potrafią być dosyć drogie (niekoniecznie Seiko)

Możesz atakować z CreationWatches, choć cło i podatek wjedzie - pytanie czy i tak nie będzie taniej niż w PL.
  • Odpowiedz
@lothar1410:
dzięki za stronkę - jest tam sporo modeli ale akurat tego nie ma, ale może zagraniczne stronki to dobry kierunek

@Vhredny:
mogłbym się zastanowić generalnie nad używką ale szukam jakiegoś nurka
  • Odpowiedz