Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Fajna pogoda i urodziła mi się w głowie myśl na zakup motocykla i zrobienia prawka.
Mieszkam w UK i mogę 'uczyć się' jeżdżąc na tzw. prawku 'provisional', więc spoko.
Problem mam z wyborem pojazdu:
-nie chcę "leżeć" na motocyklu,
-nie chcę, żeby motocykl staro wyglądał,
-250 lub 400 ccm chyba, że jednak warto coś większego na start,
-ma nie hałasować za bardzo
Małe turystyki wydają mi się brzydkie, szlifierek nie chcę. Teoretycznie moje warunki spełnia klasa street ALE tam są jakieś monstra z 90KM i też nie wyglądają na wygodne.
Doradzicie coś?
#motocykle #motoryzacja #pytanie
  • 27
  • Odpowiedz
@el_Danone trudno cokolwiek wywnioskować z ogłoszenia. Wiele mankamentów wychodzi dopiero na oględzinach. Jest jeszcze wersja z DCT. Nie wiem tylko, jak tam z prawem masz i do jakiej pojemności na B możesz śmigać.
  • Odpowiedz
@el_Danone: To gdzie tak w UK można na provisional jeździć dużym motocyklem? xD Na provisional to robisz CBT i jeździsz motocyklem o mocy 15 koni mechanicznych i 125cm3 pojemności tj w Polsce po 3 latach posiadania kat B.
  • Odpowiedz
@el_Danone: ja mam 39, dwa lata temu kupiłem BMW G310R. Chciałem coś nowego, chciałem coś nie za mocnego. Myślałem o Duke'u albo Hondzie, ale jak wsiadłem na BMW to jakoś tak wygodnie i fajnie. Wyglądem mi podchodzi, mam w całości czarny i cenowo było bardzo atrakcyjnie. Jest wystarczająco mocny do miasta, na trasie, jeśli to nie jest autostrada, daje radę bezstresowo wyprzedzać jeśli chcesz jechać nie dużo więcej niż 120. Zabieram
  • Odpowiedz