Wpis z mikrobloga

obawiam się, że odpowiedzenie rekruterowi na pytanie "dlaczego chce pani pracować akurat w tej branży" tekstem "bo próbuję jakoś przeżyć" nie było dobrą decyzją. ale warunki też #!$%@? i start dopiero pod koniec sierpnia więc i tak odpadam.

  • 16
  • Odpowiedz
dlaczego jest pan zainteresowany naszą firmą?

złożyłem CV do kilku innych firm, mam zamiar nawiązać współpracę, tam gdzie warunki będą najbardziej opymalne

doceniamy szczerość, ale nie szukamy pracowników, którzy przychodzą tylko po pieniądze


(:

@pannakota:
  • Odpowiedz
@s---k:

Ja jak byłem mały to mieszkałem z jedenasciorgiem rodzeństwa w jeziorze.

Matkę podczas poczęcia trafił piorun ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wy to mieliście luksus. Nas ojciec ulokował w beczce. Co godzinę trzeba było ją odturlać kawałek dalej żeby uniknąć podatku od nieruchomości. Beczka była po ropie co by wdychać opary i zaoszczędzić na alkoholu...
  • Odpowiedz
Pracowałem w lpp i nie życzę tego największemu wrogowi. Byłem magazynierem w house i Cropp (łączony sklep) .

Największy absurd - etui na laptopa (srebrne świecące gówno)

Przez miesiąc sprzedało się 7 sztuk z paruset
Kierownik regionalny stwierdził że to wina pracowników więc mamy spłacić te etui które się nie sprzedały i mamy je sobie wziąć :D

Zapytałem się go, w czym jest moja wina skoro nawet na sklep nie wychodziłem przez
  • Odpowiedz
@pannakota zwolniłem się tydzień później, praca z samymi laskami i pedalowatym kierownikiem, który awans dostał za ciąganie druta regionalnemu (potwierdzone info), to piekło na ziemi.
  • Odpowiedz
  • 4
@pannakota e to jeszcze nic. Kiedyś na rozmowie o prace otrzymałem pytanie od rekruterki : "co Pana najbardziej motywuje w pracy" - odpowiedziałem jak zdrowo myślący człowiek że "Pieniądze" po czym rekruterka zrobiła oczy jak 5 złotych i odpowiedziała "jestem w szoku nie spodziewałam się takiej odpowiedzi, chyba nie szukamy takich ludzi jak Pan do naszego zespołu"
  • Odpowiedz
sieciówka LPP więc wiele nie straciłam


@pannakota: Ja nie mogę. Jeśli to do sklepu, to jest to totalnie gownorobota i jeśli Cię nie przyjęli z powodu tej odpowiedzi, bo oczekiwali, ze im zatańczysz makarene i powiesz jak bardzo kochasz ich sklep, to niech się w łeb pukną.
  • Odpowiedz