Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, może ktoś już przez to przechodził...
lepiej zrobić nową postać i ją koxać od początku czy po prostu zmienić build i zaczynać NG+ na kozaku?
na mainie, że tak powiem, mam furę sprzętu i materiałów do ulepszeń - jest się czym bawić, ale już nie ma funu bo świat wydaje się pusty...
z drugiej strony co to za progres jak już będę miał na starcie wszystkie zabawki?
#eldenring

Jak lepiej?

  • Nowa postać 45.5% (10)
  • NG+ 54.5% (12)

Oddanych głosów: 22

  • 5
epiej zrobić nową postać i ją koxać od początku czy po prostu zmienić build


@Dwudziestydrugi: tylko recap i ng+, absolutnie nie ma powodu, żeby zaczynać ER drugi raz od zera ¯\_(ツ)_/¯ jedyny powód jaki przychodzi mi na myśl to SL1 run, ale w tej grze to nawet nie jest "wyzwanie", od początku dysponujemy dobrą bronią i slotami na magię, więc wszystko sprowadza się do tzw. try-hardowania i perfekcyjnego pokonywania bossów, gdyż
@Dwudziestydrugi: To zależy czy chcesz się pobawić zabawkami z końca gry np. czarnym ostrzem i ogarnąć jakieś zabawne/głupkowate buildy. Natomiast jeśli chodzi o ogólne wrażenia to zwykłe NG trochę lepsze jest. NG+ jest strasznie łatwe i wyzwanie zaczyna się powrotem w okolicy NG++ w obszarach za stolicą. W NG+ trochę też open world przestaje tracić sens bo właśnie wszystko już masz i po prostu lecisz po questlinach lub #!$%@? bossów do