Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem ostatni odcinek. To była piękna przygoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) oglądałem po raz pierwszy, unikając każdego możliwego spoilera. W 2 tygodnie i 6 dni obejrzałem wszystkie odcinki ( _) polecam każdemu #lost #disneyplus
  • 13
  • Odpowiedz
W 2 tygodnie i 6 dni obejrzałem wszystkie odcinki


@Haslo123: Bardzo ładny wynik, widzę że cię pochłonęło. Ja oglądam 3 raz ale na luzie i jestem na s3e02
  • Odpowiedz
  • 1
@ye88: Oj pochłonęło strasznie, oglądałem w domu, w pracy, na siłowni, raz jak byłem ciekaw jak się odcinek skończy to nawet na radiu w samochodzie xD
  • Odpowiedz
@Haslo123: No wiesz to jest 10 lat. pół raza w szkole na tvp(ale nie do końca). Później tak z rok po premierze ostatniego odcinka(byłem w technikum/gimnazjium).3 raz tak dla zrozumienia serialu. a 4 z sentymentu całkiem niedawno. Następny raz obejrzę chyba na emeryturze.
  • Odpowiedz
Ale żeby aż 4? :D


@Haslo123 są ludzie którzy oglądali ten serial nawet 15-20 razy, to jest dopiero coś xD

sam to rozumiem, bo oglądałem lost 4-5 razy i na pewno jeszcze co jakiś czas będę do tego wracał
  • Odpowiedz
@Haslo123: ja wróciłem po 10 latach i jak 1-2-3 pamiętałem dobrze(bo oglądałem z 3 razy) to od 4 czuje się jakbym oglądał 1 raz, i aż mi przykro ze już prawie kończę. Uważam, a oglądałem baaardzo dużo seriali, ze nic mu nie dorównuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@bojesieminusow: Ja pierwszy raz w życiu wkręciłem się tak mocno w jakiś serial. Serio, chyba nigdy nie obejrzałem od początku do końca jakiegokolwiek serialu
@Kaloryfe: Podejrzewam ze ja za jakiś czas tez do niego wrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz