Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy dobrze zrozumialem ig story Wersow ale pojechala poprawiac usta i jej babka powiedziala, ze juz wiecej kwasu nie moze dolozyc xdd albo opcja druga, ze juz nigdy wiecej nie bedzie mogla miec kwasu wstrzyknietego. W kazdym razie mowi, ze jej usta sa juz naprawione a ja widze, ze ta warga cala zesztywniona jest jak u mumii i ze ma podciagnieta i przepołowioną górną wargę. Nie wiem gdzie ta naprawa ( _)
#friz
  • 6
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: wg mnie sie nie da, #!$%@? sobie tym kwasem usta i usmiech ktory miala wczesniej sliczny a teraz wyglada to zle. Moze jakby caly kwas wypompowala to by sie poprawilo ale do tego co bylo przed tymi zabiegami juz chyba nie wroci..
  • Odpowiedz
@corryand: Ciekawy wydźwięk tego story. Chciała poprawić usta, ale powiedzieli jej, że nie można, a potem #!$%@? o tym, że podobają jej się obecne usta. Skoro się podobają to na #!$%@? dziewczyno jeszcze chcesz je poprawiać XD
  • Odpowiedz
@kozakpofakcie: no ona juz jest chora psychicznie niestety z tymi "upiekszaczami"
@baaardzo: nawet nie wiedzialem, ze takie cos robia.. chore chociaz mi to wyglada jak wstrzykniecie jakiejs nitki miedzy gorna warga a nosem przez to ma taka kreske i podciagniecie tej dolnej czesci wargi.. takie nitki wstrzykuja np w poliki by pociagnac opadajaca gebe xd
Cos zrobila ale nie wiadomo w sumie co ale wyglada jak Kociolek xd
  • Odpowiedz
@corryand: bez beki ona miała kiedyś odcinek ze zdjęła upiększenia, i wróciła do starej stylowymi. Strasznie się oszpeciła, powrót do normalności to jest jakieś jak nie lepiej pol roku, i chyba jej na taki luksus nie stać.
  • Odpowiedz