Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Nupharizar: Polack jokes were really popular in early 1900s USA, and were probably transported over by American soldiers stationed in Japan post WWII. Actually, pretty much every American minority got jokes depending on stereotypes. Irish were drunks/catholic, Polish were stupid, Mexicans were lazy, etc. The sources for these jokes are numerous, ranging from American home grown, to displaced Russian and German immigrants who held long term hostility with Poles, and also
  • Odpowiedz
@Greensy:

rozmawiałem kiedyś z japońcem i opowiadał mi że Polacy w Japonii mają dość ciężko bo są powszechnie uważani za idiotów xD


Przecież przeciętny Japończyk nawet nie potrafi wskazać Polski na mapie.
  • Odpowiedz
@Kliko: #!$%@? tak wszyscy to debile czy polaczki potrafia wskazać państwa na mapie. Polska nie lezy w Afryce seba, a edukacja w Japonii jest na znacznie wyższym poziomie niz w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RapIArbuzy: nie powiedziałem, że to debile (chociaż jak się spojrzy na ich znajomość angielskiego, to można mieć wątpliwości). Po prostu oni traktują Europę prawie jak jedno państwo i nie interesują się poszczególnymi krajami na tyle, by potrafić je wskazać. Wyjątki to może Niemcy, Francja, Włochy i UK.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: na tej mapce wypadamy wizerunkowo nawet gorzej niz Niemcy bo steteotyp o ich narodzie wskazuje, że do czegoś dążyli i potrafili to zrobić a my Polacy nawet nie wiemy po co żyjemy i co ze sobą zrobić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz