Wpis z mikrobloga

myślę że różnica z terrexami będzie olbrzymia:P


@pilot1123: ciekawi mnie w czym konkretnie? W Sauconach pokonałem cały szarlotkowy szlak, czyli wszystkie schroniska w polskich tatrach jednego dnia i to częściowo w deszczu i trzymały się rewelacyjnie mokrych skał.
  • Odpowiedz
@modessef1 ale ten szarlotkowy szlak w 99% to spacerowa trasa, tylko długa. Jedyne miejsce gdzie coś się dzieje to chyba zawrat.
Ta podeszwa będzie raczej kiepsko się sprawdzać na skale czy kruchym badziewiu na batyzowieckiej próbie

Już kiedyś o to pytałeś:P
  • Odpowiedz
Ta podeszwa będzie raczej kiepsko się sprawdzać na skale czy kruchym badziewiu na batyzowieckiej próbie


@pilot1123: ok, to mnie przekonuje. Masz jakiś konkretny model do polecenia, te terrexy będą ok?
Co do tego, że kiedyś pytałem to tak mi się wydawalo, ale chyba dostałem same drogie propozycję :)
  • Odpowiedz
. Masz jakiś konkretny model do polecenia,


@modessef1: ogólnie "buty podejściowe". Ja mam Scarpy Mescalito, dla Ciebie chyba lepsze by były Scarpy Zen. Ogólnie każdy producent butów górskich ma kilka modeli podeściówek (lżejsze, cięższe, twardsza lub miększa podeszwa) w swojej ofercie, warto pomierzyć.

Nie twierdzę że w twoich butach się nie da, ale może spróbuj zrobić w nich jakiś bardziej lajtowy pozaszlak niż Gerlach? Lodową Kopę, Mały Lodowy, może Lodowy
  • Odpowiedz