Wpis z mikrobloga

Jeśli komuś tak jak mi brakuje TLOU na Xboxie to polecam serdecznie A Plague Tale: Innocence. Początek gry jest dość drętwy, ale później jest znacznie lepiej. Gra graficznie to coś pomiędzy TLOU1 i TLOU2, rzecz dzieje się w średniowiecznej Francji i pod wieloma względami przypomina grę Naughty Dog, jako fan gier Naughty Dog serdecznie polecam.

#xbox #xboxseriesx #xboxseriess #konsole #gamepass #tlou #tlou2
MZ23 - Jeśli komuś tak jak mi brakuje TLOU na Xboxie to polecam serdecznie A Plague T...

źródło: comment_1656918469djEp5EdZLNOc7JK8rPZzEy.jpg

Pobierz
  • 27
@MZ23: gra zajebista, ale w sumie to w czym Ci to przypomina TLOU? :D
Plague Tale jest całkowicie liniowa, filmowa wręcz. Tyle że trzecia osoba też.

Że skradania się sporo? :>
@Zaprzeczacz: hahaha, faktycznie, jedna z lepszych gier ever. Genialna fabuła. Fajna mechanika, a w dwójce walka pierze banię. Świetne oceny. Zaraz będzie 10 lat od premiery a gra dalej się sprzedaje i dalej wywołuje emocje.

Ale drętwota :D

@mz23 no stoły tak, ale w Plague całą dostępną mechanikę poznajesz w moment. Bossowie są schematyczni, jest ich mało i to chyba najsłabszy element całej gry.

W ogóle Plague jest warte zobaczenia dla
@MZ23: dorosła fabuła a w miedzyczasie mordujesz uzbrojonych po zęby przeciwników procą i kamieniami. Poza tym samo zakonczenie tez gryzie sie mocno z realizmem swiata przedstawionego nie wchodzac w szczegoly zeby nie spoilowac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: nie ogarniam kompletnie jak plaque tale mozna bylo poroenac do tlou xD giereczka przyjemna jako jakis przerywnik, krótka i ma ladne widoczki ale tak poza tym to rozczarowuje mechanika, bossami i powtarzalnością. Poziom problemów do rozwiazania raczej przypominał tytuł dla dzieci
@Shyvana: Oczywiście, że można porównać bo zarówno TLOU1, jak i TLOU2 jest tak samo rozczarowująca pod względem mechaniki, bossów i powtarzalności. Jedynka jeszcze do dźwignięcia, ale 2 była tak długa, że gdyby nie fabuła dałbym sobie spokój w połowie, biegałem tylko żeby pchnąć fabułę do przodu :)