Wpis z mikrobloga

czasami budzę się i dociera do mnie, że to wszystko, to nie jest sen, że cierpienie istnieje, ból, który trudno mi sobie wyobrazić, to nie jest tylko spreparowany obraz z tv czy zmyślone historie z gazet
że człowiek, którego znam tyle czasu, mogę z nim rozmawiać, spędzać dobrze czas, on może zniknąć, wystarczy, że mózg przestanie działać i nagle koniec, iskra w oku gaśnie, staje się zimny i po tygodniu leży dwa metry pod ziemią

dlaczego to wszystko jest tak brutalne, rzeczywiste i nieodwracalne

i dlaczego ludzie sprowadzają tu kolejne niewinne istoty, to jakiś nieśmieszny żart
PorzeczkowySok - czasami budzę się i dociera do mnie, że to wszystko, to nie jest sen...

źródło: comment_1656895480mFH1LyoHucmk5XIurLuTjo.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Przyjdzie dzień i zmieni mi się nastawienie. Tobie też się poprawi.

Najważniejsze to umieć filtrować informacje które do nas docierają. Żeby nie karmić się złymi treściami. Widzisz na wykopie artykuł o gościu co wieszał kota za kabel - nie wchodź. Widzisz artykuł o sukcesie jakiegoś chłopaka - ok, możesz wejść. Tu decydujesz co chcesz przeczytać i zobaczyć.

W ten sposób w twojej głowie będzie więcej dobrych myśli niż złych.

I jak każdy
  • Odpowiedz
@sanok: w dzień mam podobnie, tylko nie lubię wtedy o tym pisać xD

eh, niestety wszedłem w to, chociaż nie w samo źródło, bo wiedziałem, że to będzie złe dla mnie, ale w komentarzach i tak się coś pojawiło z tego
trudno tak całkowicie zignorować złe rzeczy, unikać ich, bo a nóż będę mógł na coś zareagować, nie chcę się izolować, chociaż w jakimś tam stopniu da się pewnie ograniczyć
  • Odpowiedz
Zwyczajnie przed wejściem w artykuł zadaj sobie pytanie:

Czy lepiej się poczuję jeśli to obejrzę/wejdę w tej artykuł?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PorzeczkowySok: prawdopodobnie masz depresję, to się leczy

edit: w sumie gadaliśmy już na ten temat i stanęło na tym, że nie chce ci się szukać dobrego lekarza na NFZ. Ale to nie jest nie wiadomo co, wchodzisz na jakąś stronkę typu znanylekarz i tam są oceny i komentarze. Wystawiłeś skrzypce na olx, a to jest śmiech na sali przy tym, ja dalej nie wystawiłem tego biurka, które miałem sprzedać, bo
  • Odpowiedz