Wpis z mikrobloga

Klubu bez historii, kibiców


@Wolf1986: Z wojenek polskich kibiców o kluby zagraniczne to bekę mam zawsze, ale to że PSG jest bez kibiców to mnie bawi niezmiernie. Nie przepadam za tym klubem ale podczas urlopu poszedłem na mecz z ciekawości i świetny doping przez cały mecz mimo, że to był mecz z beniaminkiem, młyn na kilkanaście tysięcy osób.

A patrząc na https://www.transfermarkt.com/fc-paris-saint-germain/besucherzahlenentwicklung/verein/583
to widać, że przed pojawieniem się Katarczyków średnia frekwencja
@Seipiks: Usunął krzyż tylko dla rynku arabskiego. Nie ogólnie a nie przeszkadza Ci, ze ciapate pieniążki finansują p$g. Jak tam ten klub po pojawieniu się szejków wygrał wszytko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie pilnuje finansowego fair play jak p$g.
@Wolf1986: Przecież wkleiłem Ci link wyżej, że w latach 1995-2010 czyli przed Katarczykami frekwencja była na poziomie 35-40k, to jest drużyna z jednej z największych europejskich aglomeracji. Pisanie, że przed Katarczykami nie miał kibiców i dopiero pojawili się teraz to jest zwykła ignorancja. Ale ja piszę o kibicach kibicach a nie sympatykach sprzed komputera.

Przy czym obecnemu PSG też nie życzę dobrze. Ale kibiców to nie miał RB Lipsk bo powstał
@czlapka: 10 milionów w aglomeracji paryskiej to naprawdę dużo, ze chodzi 35-40 k ludzi na mecz. Niektóre mniejsze miasta maja podobna frekwencję. A tam nie ma 10 milionów osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wolf1986 Ale ile miało przychodzić na stadion 46k?
To przez lata była 1-2 frekwencja w Francji mimo braku większych sukcesów nawet na krajowym podwórku.

Po raz kolejny powtarzam, też nie lubię PSG ale pisanie że przed era szejków nie mieli kibiców to jest zwyczajna bzdura