Wpis z mikrobloga

Rad jest masa, zależnie od człowieka :) najważniejsze to pisać, kombinować, próbować odtwarzać interfejsy aplikacji które znasz. Pisać, pisać, pisać. Jest masa fajnych blogów, podcastów. Mnie najbardziej w rozwoju pomogło znalezienie sobie tematu aplikafjii i doprowadzenie jej do AppStora
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej w rozwoju pomogło znalezienie sobie tematu aplikafjii i doprowadzenie jej do AppStora


@matijas: Jakoś nie mogę znaleźć dobrej apki pogodowej na iOS więc to byłby mój pierwszy cel dla testu.
  • Odpowiedz
Cierpliwości - przede wszystkim do siebie.
Zamiast kopiować na szybko staraj się spróbować samemu - zrozumieć jaki jest problem, poczytać dokumentację i dopiero w ostateczności kopiować gotowca ze stackoverflow czy innego źródła
  • Odpowiedz
@L3gion: Parę miesięcy temu też wpadłem na taki pomysł xD. Miałem dość backendu i pomyślałem, że może warto zainteresować się frontem (chociaż zawsze myślałem, że to nie dla mnie ¯\_(ツ)_/¯ ). Nie chciałem iść w stronę JS (zwłaszcza, że preferuję języki kompilowane), wiec miałem wybór między Javą/Kotlinem a Objective-C/Swiftem. Padło na iOS ze względu na to, że bardziej preferuję styl od Apple niż Google. Swift jako język bardzo mi się
  • Odpowiedz