Wpis z mikrobloga

Pany pytanie, zabieram się za zakup pierwszej klamki. Generalnie z golcka mam wystrzelone gdzieś z 500 pestek po różnych strzelnicach i nie szło mi z niego najlepiej, głownie gen 3.
Ostatnio na zawodach strzelałem z Cz p09 i dobrze mi się z niej strzelało.
Chłopy ze stowarzyszenia mi gadają że hurr durr nie bierz cezety bo to plastyk i tylko golck !1!11!one11
#bron
  • 19
Chłopy ze stowarzyszenia mi gadają że hurr durr nie bierz cezety bo to plastyk i tylko golck !1!11!one11


@ModeratorSadistica:
Chłopy ze strzelnicy wiedzą lepiej od Ciebie, co Ci pasuje, z czego lepiej się strzela, co daje Ci większy fun, co Ci sie bardziej podoba.

Kupuj to co Ci pasuje a nie to co jakiś janusz na strzelnicy mówi. Po to są różne konstrukcje, z różnymi parametrami, żeby każdy mógł sobie dobrać
@ModeratorSadistica: Fanboje Glocków będą pisać żeby brać Glocka. Fanboje CZ by CZ. A tak to możesz kupić CZ P10 i wkurzyć zarówno Glockowców jak i purystów CZ xD
A tak na serio to jeśli P09 Tobie leży to raczej powinieneś szukać coś takiego. Albo, może spróbować z Glockiem innej generacji (dużą zaletą Glocków jest to, że jest mnóstwo części do modyfikacji ale to już trzeba lubić).
(dużą zaletą Glocków jest to, że jest mnóstwo części do modyfikacji ale to już trzeba lubić).


@RM_PL:
A dużą wadą (dla niektórych osób) jest kąt rękojeści, który ze względów anatomicznych części osób nie leży -- tego nie zmieni się żadną częścią zamienną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego część osób nie czuje glocka, mimo, że nie jest w stanie dokładnie precyzować czemu.
Różne konstrukcje mają różny kąt, jak
Polinik - > (dużą zaletą Glocków jest to, że jest mnóstwo części do modyfikacji ale t...

źródło: comment_1656843844R9AcF2wHenVt33WVyprXd6.jpg

Pobierz
@Polinik: Wiadomo, ale fajnie jest mieć właśnie popularną broń ze względu właśnie na części zamienne, ja np. na płytkę do swojej CZ musiałem miesiąc czekać aż pojawi się u Halinki. Tak samo każda osoba ma jakieś swoje upodobania i często sama nawet o tym nie wie :P. Mi np. nie pasują (bodajże nazywa się je "SIGowate") pistolety, które mają wysoki, prostokątny zamek. Z Glocka 17 (chyba to była gen 4) mi
Lepiej wydać 500zl na postrzelanie z 5 pistoletów na strzelnicy komercyjnej niż żałować wyboru, ja kupiłem najpierw canika z którego bardzo dobrze mi się strzela a po pewnym czasie złapałem 1911 w ręce i wiedziałem że to jest to, ale canika nie sprzedam bo po założeniu kolimatora zyskał drugie życie. Jest baaardzo dużo fajnej broni a tak mało miejsca w szafie ;)
@ModeratorSadistica: no ja na przykład za namową kupiłem sobie Shadow 2 i sie tylko wkurzam bo nie dosięgam w sposób wygodny wajchy od zrzutu zamka xd także tyle by było w kwestii tego że ktoś coś Ci radzi. Weź to co tobie pasuje bo skończysz jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)