Wpis z mikrobloga

@jestemtunew: niestety opie przyjales zla strategie xD zamiast ziemniakow to powinienes wziac frytki. pierog tez sporo wazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


generalnie jest tak jak mowi @byferdo, chyba ze nie patrzysz na cene, wtedy bierzesz co chcesz ale zaplacisz jak za obiad w dobrej knajpie
  • Odpowiedz
@Filipterka25: parę razy przyszły, pokazałem książeczkę wojskową, bo jeszcze nie miałem czasu iść po nowy dowód do urzędu, a to jedyny mój dokument tożsamości był i oddaliły się w nieznanym mi kierunku, mówiąc "do widzenia" wiem, ze każdy chce zarobić, ale wszystko ma swoje granice
  • Odpowiedz
parę razy przyszły, pokazałem książeczkę wojskową, bo jeszcze nie miałem czasu iść po nowy dowód do urzędu, a to jedyny mój dokument tożsamości był i oddaliły się w nieznanym mi kierunku, mówiąc "do widzenia"


@nightrain: Tak, jesteś tam komandosem co zabił Bin Ladena zapewne.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie zabiłem bin ladena w sumie to nikogo nie zabiłem, chyba że w Iraku to nie wiem, bo tam miałem swoje problemy i ptsd i 2 tygodnie śpiączki i wieźli mnie helikopterem, nie nie byłem nigdy komandosem, tylko człowiekiem co chce przeżyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Tami wrzucilem wyzej screen z platnosci karta. Paragon #!$%@? bo sie sam wkurzylem na siebie. Mozesz wierzyc lub nie ale tyle zaplacilem. Edit
To nie musztarda. Ziemniaki opiekane. A te dwa cos to dwa kopytka.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 nie zrozumiales chyba troche kontekstu. Jest to bistro, gdzie samemu sobie nakladasz. Dziecko mi zglodnialo (lvl <5) i skomponowalo sobie taki piekny zestaw, gdzie mi przyszlo do zaplaty. Rozumiem ze zaplacilem za to co bylo nalozone, tylko wydalo mi sie smieszne i tragiczne ze za taki zestawik mozna zaplacic 15 pln
  • Odpowiedz
@jestemtunew: aa takie buty. No to imho ok wszystko bo jak rozumiem można brać ile się chce, więc pewnie mają jedną cenę na klienta czy weźmie 1 pieroga czy 10. Też bym nie zmieniał ceny jeżeli tak jest.
  • Odpowiedz