Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zwiększyć atrakcyjność? Nie jestem ładna, słyszałam nawet od ludzi prosto w twarz, że jestem brzydka. Jak poprawić atrakcyjność twarzy? Może opiszę w czym problem - wysokie czoło, kwadratową twarz, oczy dość małe, usta bardzo małe. Będę wdzięczna za rady dotyczące sposobu makijażu jak zatuszować mankamenty oraz fryzur najlepiej z długimi włosami wolałabym bez grzywki, ale bardzo chętnie dowiem się jakie grzywki do takiej twarzy pasują. Wiem, że są asymetryczne, proste, itp. Którą wybrać? W makijażu zależy mi na optycznym powiększeniu oczu i ust, upiększeniu twarzy. Mam sylwetkę typu kolumna drobnej budowy, z niewielkim biustem i pośladkami oraz długimi nogami. Jakie ciuchy dobrać do takie sylwetki?

Będę wdzięczna za wszelkie rady. Chcę w końcu zmienić swój wygląd.
#uroda #makijaz #wizaz #wlosy #fryzura #moda #pytaniedorozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bec492787d76459531293b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam problem z fotogenicznością. Jak na żywo jeszcze jest okej, to na zdjęciach bardzo często wychodzę tragicznie. Nie potrafię pozować i źle się czuje wyginając się w różne sposoby żeby wyglądać na fotografiach atrakcyjnie dlatego w większości sytuacji ich unikam.

Jeśli chodzi o makijaż i takie tipy na poprawienie urody to mi pomaga Pinterest.
  • Odpowiedz