Wpis z mikrobloga

Wykopkom z tego co widzę się niedogodzi, przyszedł bagietka na freaki daje dosyć zabawna rozrywkę bo nikt nie powie mi że na wczorajszej zadymie chociaż raz nie parsknal śmiechem ale no tak zapomniałem wy wolicie oglądać Szewca, Gamou, Olega i innych stypiarzy gadających o 2 treningach dziennie, odżywianiu, suplementacji i jak to się ich życie nie zmieniło beka z hejtow
#famemma
  • 16
@Krzysio_misio12 @DDDDDW bagietka przynajmniej jest szczery w tym co robi ma problemy finansowe to o tym powie, ma jakieś problemy życiowe również się wygada a te oskarki co? Pokazują dzieciakom idealny świat bez problemów, okradają dzieci na siano bez skrupułów i jakichkolwiek zasad i moralnego kręgosłupa. Wole żeby takie osoby jak bagietka występowały na galach przynajmniej coś pożytecznego wniosą a nie oskarki i ich koperkowe afery dla dzieciaków.
@Exe21: wykopki zawsze wpadaja w skrajnosc i #!$%@? potem takie wysrywy xD

przychodzi bagieta, co sie wyslowic nie potrafi i podobno byl smieszny na 1 konfie, mimo ze nigdzie beki nie widzialem, ale nawet majacy beke wtedy dzis pisali, ze to stypiarz plus pokazal jakims jest turbo przyglupem katolem jakajacym sie, ani to sie nie wyslowi, ani niesmieszme, ani nie dymogenne no chyba, ze dla ciebie to dymy, ze typ chce
@Exe21: w ogole przejscie z tematu bycia stypiarzem przez bagietke do BAGIETKA JEST SZCZERY A WASZE OSKARKI I KOPERTOWE AFERKI?

#!$%@? 12/10
XDDDD
co to ma do twojego wpisu, to #!$%@? do teraz sie zastanawiam co ty miales w bani piszac ten kolejny wysryw
@Exe21: Trzeba być naprawdę #!$%@?, żeby na prawo i lewo gadać w necie o swoich problemach w życiu XD O problemach to możesz powiedzieć najbliższym osobom, a nie internetowi XD
@Exe21: To nie jest myślenie zero jedynkowe, tylko od takich rozmów jest psychlog, znajomi, przyjaciele, rodzina. Nie internet.

PS. NIe wiem ile masz lat, ale mi bliżej do 30stki już ;)