Wpis z mikrobloga

@sawardega Sylwek wiemy, że przeglądasz wykop a już na pewno po wrzuceniu filmu. Nagrałeś łącznie 45 minut filmów odpowiedzi konopskiego a ani razu nie wspomniałeś o głównym zarzucie czyli manipulacji. To jest główny zarzut wszystkich a unikasz tematu jak ognia czyli coś jest na rzeczy.
#famemma #wardega
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoodGuyChucky93: no ok ale typ tam generalizuje. Kazdy kto ma jakas intencje i mozg uzywa roznych form perswazji tylko zaleznie od tego jak inteligentny jest i jakie ms w tym doswiadczenie/checi to wychodzi mu to lepiej lub gorzej.

Ja tez sie odwoluje do erystyki ale to nie jest tak ze ja przestudiowalem w pewnym momencie. W pewnym momencie poznalem erystyke i pomyslalem ze to oddaje 90% mojego myslenia. I wiedzialem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoodGuyChucky93: jeski chodzi o ogolne manipulacje to ja np uwazam uzywanie patos i etos jako manipulacje. Ale to robi kazdy czlowiek (niestety ludzie nie potrafia rozmawiac w oparciu o sama logike, przynajmniej 99,(9)%).

Chociaz pezy wardedze mozna by sie skupić na dodatkowe wstawki typu stockowe zdjecia, uzywanie w nich roznych memow, itd ktore polepszaja odbiór jego logicznego przesłania. Bo sa bardziej dostosowane do poziomu odbiorcy.

Jesli js napisze cos bardzo
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: wgl beka ze tym odnosil sie do bledow erystycznych i wypominal je wardedze, a sam erystycznie #!$%@? ten segment xDD jak i inne ale wlasnie o to chodzi, to nie sa manipulacje, jesli czlowiek nie ma 100% erystycznej perspektywy od urodzenia to jego intuicja bedzie podpowiadac cos innego.

Np popularny temat obrazania kogos. Czlowiek madry uznaje wyzwiska za oznake slabosci, ktora ma pomoc slabszemu osobnikowi sprawic aby jego mozg
  • Odpowiedz
xDD mój "ulubiony" troll się produkuje i liczy, że ktoś odczyta jego wiadomość xDD Miałeś wczoraj szanse porozmawiać kolektywnie ale twoim celem było pajacowanie i próba udowodnienia, że fakty są inne niż są, byle #!$%@?ć się do wardegi, bo wardega musi przegrać. Zostało ci tylko manipulowanie i płakanie :) Ale ciesze się, że nadal czytasz to co piszę, może kiedyś coś w tym mózgu przeskoczy i zrozumiesz co piszę.
NewBlueSky - xDD mój "ulubiony" troll się produkuje i liczy, że ktoś odczyta jego wia...

źródło: comment_1656672100D8pHn98LpsDMwR5c2RIhfF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz