Wpis z mikrobloga

@niqquerez11: xD skad wiesz kto na czym siedzi, x9999 bardziej >>> diedzenie na wykopie niz siedzenie na y2b i ogladanie strimow przychlastow xD mi byloby wstyd mowic, ze rozumiem jakikolwiek streamerski slang xD

a dwa, grzeczniej kidosie, typ cie wyjasnil, sprules sie, to podobne slowa na ryj dostajesz

btw zgloszony, zawsze bede zglaszal ludzi zanizajacych i to skrajnie poziom serwisu
@ThiZ: po pierwsze daj cytat, gdzie mnie podobno wyjaśnił, po drugie gdzie ja napisałem ze ich ogladam xd, bo napisalem ze wiem jak slang wyglada ich? po trzecie jestes tkz e-konfidentem , bo jakis komentarz sie tobie nie spodobał ? XD chyba tobie tlumaczyc nie trzeba na jakiej platformie jesteś jak tu ciagle jest manipulacja, ochłoń ziomek xd
@niqquerez11: ??

xD
kto tu potrzebuje ochlonac, wez #!$%@? typie wylacz juz ten wykop i nie zanizaj tu poziomu malolat, 17 letni obywatel tagu przegryw cos tu sie pruje, co jest na lepca i wyzywa od konfidentow, nie wiedzac kim taka osoba jest xD

a dwa, brak twojej osoby, a na to daje szanse ewentualny ban - bedzie najwiekszym obywatelskim krokiem, poprawiajac kazdemu przyjemnosc z czytania, bez zadnych takich lbow xD
@ThiZ: widze, że z kazdym wchodzisz w interakcje bezsensowne xd, zycie ci nie mile? wyzywasz ludzi nawet, co ciebie nie wyzywaja, #!$%@? sie do kazdego, a ja gdzie sarkastycznie napisalem to juz sie zesraleś xd, a i ty pewnie masz 175cm i wazysz 60-70 wiec sam jestes przegrywem i szmatą na strzała.