Wpis z mikrobloga

Trochę jakby powiedzieć, ze samochody różnią się kolorami i detalami - dla mojej mamy faktycznie tak to działa z samochodami xD


@agresywnyzielony: tylko za Forda Mondeo z grillem Astona nikt nie żąda miliona. Kopiowanie od najlepszych jest najwyższą formą docenienia, ALE ma pewne granice. Popatrz jeszczce raz i powiedz, że nic ładniejszego nie znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
el_Danone - > Trochę jakby powiedzieć, ze samochody różnią się kolorami i detalami - ...

źródło: comment_16566053172BtWOMOj9frE9FyxcjYWzy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale to nie rolex wymyślił diver xD

Jesteś jakiś ułomny, że nie jesteś w stanie wyszukać Rolexa Submarine? Kosztuje krocie i na bank nie ma ZUPEŁNIE NIC WSPÓLNEGO ze zdjęciem wyżej. Bo kto chciałby mieć brzydki zegarek, udający drogiego Rolexa z lat 70' ( ͡° ͜ʖ ͡°)


przecież tutaj są same zegarki za pare stówek

kupię wszystkie, które mi się podobają z tego postu za 'kilka stówek' (
  • Odpowiedz
@el_Danone: oj tam drivery są fajne. Ja bym na pewno chciał Orisa Aquisa, lub Rado Captaina Cooka. Bezel nie tylko może służyć do nurkowania. Można sobie ułatwić liczenie czasu ile jakąś czynność robię, mogę sobie zaznaczyć o której muszę zacząć się zbierać z pracy jak gdzieś się śpieszę. A przede wszystkim oczywiście też jest ozdobą. Longines z pierwszego postu też mi się fest podoba.
  • Odpowiedz
@el_Danone: ale te zegarki TOBIE się nie podobają. Więc to TWÓJ problem. Ja tam divery lubię i za rok na urodziny planuję zakup jednego z pokazanych w tym wątku. Pozdro dla posiadaczy Kamasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@el_Danone: Wypowiadasz się na temat o którym nie masz bladego pojęcia. Co gorsza:

Nie stać mnie na #!$%@? wyglądający sikor za grubą kasę, więc kupię podobnie wyglądający za 1/4 robola w DE :D

Taki wasz image


Na koniec dorzucasz jeszcze tego typu wysrywy, dopełniając swój obraz kretyna i ignoranta. A kysz na czarną.
  • Odpowiedz