Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja jestem jakiś dziki, że nie biorę kasy od sąsiadów za przysługi?? W obecnym mieszkaniu mieszkam od miesiąca. Ostatnio naprawiłem sąsiadce spluczkę bo akurat syn wyjechał. Nie znałem jej nawet wcześniej, zaczepiła mnie w windzie xd Naprawiałem to gówno godzinę ale się udało, ona mi chciała pieniądze dawać xd uciekłem xd Pomyślałem sobie ze jakby mi jakieś piwo do łapy dała to bym wziął wiadomo, ale kasę bez przesady. Będę chciał żeby mi kiedyś kwiatki podlała czy sól pożyczyła to też jej będę dawał kasę? Pisze o tym bo mam wyrzuty sumienia teraz, takie lekkie poczucie że tak jakby się obraziła przez to jeszcze xd Bo chciała zapłacić a potraktowałem ją jak jakiegoś biedaka czy co.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc88438b1d4d9d794a0ba3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde to ja nie lubię nie płacić innym za pomoc, ale też nie lubię jak ktoś mi za jakieś przysługi płaci ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak z jednej strony wiem jak ja się czuje gdy ktoś też nie chce zapłaty, a z drugiej sam nie lubię przyjmować. Ale myślę, że do póki są to pierdoły raz do roku to dobrze żyć dobrze z sąsiadami w
fsdfsf: > Jak ja spotkasz to zapytaj czy spluczka dziala i jak ci podziekuje to zaproponuj zeby zaprosila na kawe jak upiecze jakies ciasto czy cos to sie rozejdzie po kosciach.

@Gnieznianin: ale cringe

Nic nie mów i nie wracaj do tematu jak sama nie nawinie
Traktuj normalnie jak do tej pory
a Nastepnym razem nie uciekaj tylko jak nie chcesz to powiedz uprzejmie, ze dziekujesz ale nie ma takiej