Wpis z mikrobloga

@omogl1n: w sumie to tak wyglądam właśnie, tylko z jednym kotem i nie robie siary w internecie wykłócając się w komentarzach, ale no spoko by bylo zebym mogla w razie czego dokonac aborcji, bo mam takiego peszka, że z antykoncepcji mogę stosować póki co tylko prezerwatywę, która nie daje 100% zabezpieczenia, a choćbym chciała to zajść w ciążę nie mogę, biorę leki, które miałyby bardzo duży wpływ na zły rozwój płodu
  • Odpowiedz
@stray_dog: widzisz i znowu wrzuciłeś mnie do jednego ze swoich dwóch wyimaginowanych worków. Odstaw wykop, ludzie nie dzielą się na żadne dwie grupy. Tych grup jest nieskończona ilość. Nie daj się politykom i mediom wrzucać do takich szufladek, bo zawężasz sobie obraz społeczeństwa.

Żadnego z moich znajomych nie jestem w stanie określić jako prawka czy lewaka. Wiesz dlaczego? Bo te dwie skrajności to drobny procent społeczeństwa. Normalni ludzie są gdzieś pomiędzy.
  • Odpowiedz
@omogl1n: Jak mi wyjaśnisz po co istnieją takie pojęcia jak zygota, blastocysta, płód, skoro to wszystko jest uniwersalnie dzieckiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz