Wpis z mikrobloga

Zamach terrorystyczny, w którym zginęło dwóch ludzi i 20 osób było rannych jest dla niektórych bardzo śmieszny tylko dlatego, że ofiarami są osoby niehetero.
Ciekawe jak zareagują te śmieszki jak ich norwescy pracodawcy zobaczą co ich tak śmieszy. A na profilach mają wszystko wypisane.

#norwegia #lgbt #patologiazewsi #oslo
Cukrzyk2000 - Zamach terrorystyczny, w którym zginęło dwóch ludzi i 20 osób było rann...

źródło: comment_16564170727nYPzFChqTO7uiiVaBrk7v.jpg

Pobierz
  • 101
@kiszczak: co do edukacji pełna zgoda. Ale żeby kogoś nauczyć, to też musi być chęć z tej drugiej strony. A tu często jest betonowanie się na swojej pozycji. I żeby nie było - to samo dotyczy zarówno ekstremów po stronie "konserw" jak i "lewaków".

I w sumie z tym donosem to trochę racji masz, ale jak edukować się dany osobnik nie chce, to co można zrobić? Nadstawianie drugiego policzka nie działa.
@Jcdx

jak edukować się dany osobnik nie chce, to co można zrobić?


Może po prostu trzeba przestać robić to na siłę (np. donosami) i starać się normalnie żyć wśród ludzi? Nie wiem. Gdybym znał remedium to zarobiłbym na tym kupę siana. Ale wiem po sobie, bo jestem byłym homofobem. Żadne marszy, żadne wciskanie dni świadomości mnie nie naprawiło. Ale wystarczył przypadek i poznałem w szpitalu Alicję, która była w trakcie przemiany zmiany