Wpis z mikrobloga

#gownowpis #przegrywwkorei #przegryw #szukampracy #korea
Chłop siedzi sobie w parku na ławce w Korei i wysyła CV bo zaraz wraca do polszy.Chłop nawet jeszcze nie wrócił i już go męczy myśl o tym,że do (zimy albo jesieni bo wtedy planuje wrócić do Korei) będzie na bezrobociu.Generalnie to dopóki nie odłożę jakoś 20k nawet nie ma co myśleć o powrocie do Korei gdzie chłop będzie otoczony przez ładne smukłe i miłe Koreanki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
It’s over dla chłopa… dobrze ze chociaż wiza załatwiona do sierpnia nastepnego roku.
Eh….już oczyma wyobraźni widzę,że na moje cv odpowie jeden z drugim Januszem biznesu i będzie trzeba robić dni próbne za darmo albo na czarno bez umowy ileż to razy przerabiałem Np. praca po 16~17h (bez płatnych nadgodzin) dla Janusza od światłowodów co nawet laptopa nie chciał mi dać do pracy nie mówiąc o umówie która zawsze była odkładana na następny tydzień.Ehhh szkoda,ze w Polsce tak jest,w Korei pracowałem prawie rok w szkole wiec dużego doświadczenia nie mam,ale żona mi mówiła (Koreanka),ze w Korei nie ma pracy bez umowy albo jakiś dni próbnych i,ze ona nawet jak odeszła z pracy po jednym dniu dostawała kasę.Za to ja musiałem biegać do PIP żeby dostać wypłatę od januszy,i tak ta instytucja gowno jest warta,bo nic nie zrobili w mojej sprawie i koniec końców kilka razy pracowałem za darmo.W Polsce długo nie będzie dobrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
GugliPL - #gownowpis #przegrywwkorei #przegryw #szukampracy #korea 
Chłop siedzi sobi...

źródło: comment_1656372029NuhzZrHmdQnZhzeLp2pMjG.jpg

Pobierz
  • 11
@Dibhala: Cóż postaram ci wyjaśnić jak sprawa wyglada.Mam dość mieszkania w 20 metrowej klicie w dwie osoby,poza tym kończy mi się kontrakt w szkole i z tego co wiem narazie nikomu nie przedłużyli umowy wiec bez pracy siedzieć w obcym kraju na utrzymaniu żony to dość kiepska perspektywa.Mógłbym mieszkać z rodzicami żony,ale czułbym sie niekomfortowo pomimo dużego pokoju z łazienka do dyspozycji (standard w lepszych mieszkaniach w Korei,że każda sypialnia posiada
@Dibhala: @maciej1pl: Ale również nie kryje tego,że teraz po czasie uważam ze popełniam błąd wracając do tego chlewu zwanego Polska bo pomimo ze mogę sobie uprawiać neet bo rodzice maja dom 2 km za Wrocławiem to jednak chciałbym pracować bo siedzenie w domu jest nudne i byłbym #!$%@? pasożytem żyjącym na koszt moich rodziców.Wysłałem z 50 cv na różne stanowiska i narazie sami janusze się odezwali i chyba jednak będę
@GugliPL: no teraz sytuacja jest klarowna jak muszynianka (σ ͜ʖσ)

bilet powrotny tez cię mało nie kosztował, ale skoro już klamka zapadła to trzymam kciuki za powodzenie. Sam już w tym chlewie nie zamierzam pracować, ale jakakolwiek robota za granicą poprzez agencję, która sięga powyżej 10€ na rękę zaczyna przypominać złapanie boga za nogi.

Rozważ jednak i taką opcję bo nie masz żadnej
@Dibhala: Rok pracowałem na światłowodach,bo kończyłem techbaze na tym kierunku i jeszcze jako przedstawiciel handlowy OZE,ale rzuciłem to bo to #!$%@? nie robota była.Jakieś doświadczenie jest,ale jest w #!$%@? januszy co nawet auta służbowego nie dają,albo innych niezbędnych narzędzi.Zaczynam myśleć nad tym żeby się zarejestrować jako bezrobotny i dostać jakieś dofinansowanie na c plus e bo wiem ze w fabryce w Niderlandach bym nie dał rady wytrzymać więcej jak kilka miesięcy.Mam