Wpis z mikrobloga

@masztalarski Ja pragnę zapytać w imieniu czcigodnych użytkowników tagu, jako jeden z bardziej doświadczonych tagowiczów, pozwolę nieskromnie nadać sobie takie miano, o:
1. Czy z Miśkiem były grubsze akcje poza kamerami niekoniecznie korzystne dla niego, bo jego nagraniach zawsze stara się pokazywać jako ten biedny i pokrzywdzony oraz mający rację? Jeśli tak to jakie?
2. Co tam było w Sudanie, że wyleciał?
3. Czy to prawda, że ma dziecko?
4. Czy Łysy to jego ukochany... przyjaciel?
5. Jak Misiek jest finansowany przez sektę, że jak twierdzi Pan Zbigniew je drogie śniadania oraz, że stać go na gadżety jak np. monstrancja za 10 koła i kapelusz za 700 zł plus kupno samochodu, jak na taką garstkę wiernych to są oni całkiem zamożni.
6. Co się stało z Łysym, że tak się zafiksował na punkcie ukochanego... przyjaciela? Czy ma to też związek z jego ojcem? Łysy wyglądał wcześniej na raczej ogarniętego gościa.
7. Czy Misiek z Łysym kręcą biznes mieszkaniowy, tak jak twierdzi Pan Zbigniew?
8.Czemu Misio wyleciał z Rzymu i w zasadzie z każdego miejsca gdzie był, czy rzeczywiście taka zafiksował się w czasie Sudanu?
9. Jeśli pozostali tagowicze mają jakieś pytania to myślę, że warto w komentarzu tutaj zapytać.
Jeżeli kolega posiada taką wiedzę to prosimy rozwiać część plotek i serio są tu wierzący i niewierzący, ale każdy myślę po ludzku współczuje salezjanom użerania się z taką kanalią.
#wroniecka9
  • 6
Co do 1,2,3 to plotki krążą różne, wg mnie niemożliwe do weryfikacji. Net przyjmuje wszystko. Nie wierze temu czego nie widzę, juz chocby przez liczbe wrogów jakich sobie narobil.
@Savage2999: Punkt 8 to pytanie raczej retoryczne. Bo nawet gdybyśmy się dokładnie dowiedzieli >za co< to i tak mogłyby to być jedynie preteksty. Każdy powód żeby się pozbyć tak toksycznej jednostki ze swojego otoczenia jest wystarczająco dobry. W skrócie - jak powiesz, że za całokształt, to na pewno się nie pomylisz.
7. Tak, sam o tym mówił
8. Nie, zafiksowal się po powrocie. Wcześniej był taki sam tylko, że bez wątku mszy trydenckiej. A teraz się rozkręca z każdym dniem, chociaż i tak mam wrażenie, że teraz się wyciszył