Wpis z mikrobloga

Mircy.

Ukończyłem ostatnio szkolenie w #lublin
w pewnej fundacji pomagającej znaleźć pracę dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (szkolą, doradzają itp.).

Szkolenie "pracownik administracyjno-biurowy z elementami sprzedaży internetowej".

Ukończyłem już szkolenie, teraz mam odbyć staż.
Pani rekruterka z tej fundacji zapewnia mnie, że szuka mi miejsca, ale dodaje, że ja też mam szukać.
Poszukuje firmy, która przyjęłaby mnie na 3 miesięczny #staz #staz.

Jeśli chodzi o moje umiejętności to na komputerze radze sobie dobrze. Uwielbiam robić prezentacje w Power Poincie i dobrze mi to wychodzi (byłem rok na studiach, wszyscy chwalili moje prezentacje).
Z Excelem trochę gorzej, ale szybko się uczę.
W Wordzie myślę, że dobrze, chociaż mogłoby być lepiej.

Byłem już w kilku miejscach, porozsyłałem już parę CV, codziennie coś robię, żeby znaleźć ten staż i go odbyć.

Docelowo chciałem przyuczyć się do zawodu spedytora i miałem już na ten staż iść do firmy transportowej kolegi, ale kolega wystawił mnie do wiatru i zrezygnował z przyjęcia mnie. (;/)

Jeśli macie jakieś pomysły, albo znacie firmy, które chciałyby mnie przyjąć - to piszcie.
Pozdrawiam, nirfan.
  • 8
@nirfan problem z Lublinem jest taki, że tam po prostu nie ma za wiele firm czy nawet centrów operacyjnych tych firm. Ja bym Ci rekomendował poszukać pracy zdalnej, spedycja wymaga chyba sporej dyspozycyjności.

Zastanów się co robisz dobrze, jakie rzeczy sprawiają Ci przyjemność i co je łączy - jaka Twoja cecha, to może być kluczem w poszukiwaniu pracy.

W smutnym Lublinie łatwo nisko zawiesić poprzeczkę i nie mierzyć wyżej, przeglądaj oferty pracy
@gzymspiwniczny: co do tego że w Lublinie nie ma centrów firm, to się zgodzę.

Praca całkowicie zdalna, no nie wiem, wolałbym jednak od czasu do czasu pojawić się w firmie i popatrzeć na ludzi z którymi pracuje, porozmawiać.

Wiem, spedycja jest taką branżą, że musiałbym być dostępny 24/7, narazie jest z tym trochę słabo, bo nie dla mnie jest praca w nocy, ale może to się zmieni.

Z zainteresowań/hobby to lubię