Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 320
POMAGAMY I CHRONIMY

Znacie jeszcze jakieś kawały? XDDDDDDDDDD

Dziadyga ma spotkanie z partyjniakami to ochrona jak #!$%@? zjazd NATO, a do pobicia czy kradzieży to ojeju umarzamy no nie ma sprawcy no papierek się zgubił ()

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #policja
Pobierz jaroty - POMAGAMY I CHRONIMY

Znacie jeszcze jakieś kawały? XDDDDDDDDDD

Dziadyga ma ...
źródło: comment_1656318708CIHkXFPx2YE68bTPtEQlmo.gif
  • 25
O@jaroty pamiętajcie kogo za to w szczególności winić. Chodzi mi o to że policjanci wykonują rozkazy a ktoś te rozkazy daje. To nie jest przypadek to co się w oostatnich latach dzieje. Tak ma być. Ktoś chce wprowadzić zasady jak w Rosji. Już były pomysły użycia wojska są stosunku do protestujących itp. I te wszystkie pomysły wyszły z ust jednej osoby. Polskiego Putina. Obrazek nie związany z tematem.
Pobierz RuchaczSpychacz - O@jaroty pamiętajcie kogo za to w szczególności winić. Chodzi mi o ...
źródło: comment_16563239324PEiSJkyc6z69tzi4a9JfX.jpg
@jaroty policja już od dawna jest do zaorania i postawienia od nowa. Gówno instytucja do dawania mandatów za piwo w parku (tylko studentom, bo z menelami się szarpać przecież nie będą xD) i chowania się w krzakach, by dawać mandaty za prędkość w środku pola przy #!$%@? postawionym znaku terenu zabudowanego.
Tylko oni nie widzą nic dziwnnego w tym ze sie gazuje ludzi którzy na nich płacą.


@Ziutek_Grabaz Ja #!$%@?, zbyt bystry to ty nie jesteś XD

Czyli jak patus pracuje i płaci podatki to policja nie może spełniać swoich działań, bo "on na nich płaci"? XD
Terrorysta t z może pracować i płacić podatki. I co wtedy?
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL co to znaczy "spełniać swoich działań"? Wykonywac swoich obowiązków miałeś na myśli? Może. Gazowanie obywateli to nie jest ich obowiązek. Maskowanie sie tak by ich obywatel nie rozpoznał również. Popychanie i odmowa podania nazwiska tak samo. Polecam mniej patostreamow, a więcej nauki to zrozumiesz.