Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cedrik: ja kupiłem ostatnio jakiś używany stary klimatyzator od jakiegoś typa z FB marketplace za 350 zł, dokładnie go przeczyściłem i odgrzybiłem i zbija mi temperaturę w pokoju o 5-6 stopni, więc jest naprawdę zajebiście.
  • Odpowiedz
@smk666:
Czemu nie działa? Lepiej ciągnąć powietrze oknem z drugiego pokoju niż pocić się w obu, a temperature zbija genialnie (koszty większe niż split, ale jak najbardziej działa)

to jest syf nie lepiej zalatwic sobie zwykłą klimę za 3k?

@terrancee:
Syf bo?
Split idealna inwestycja w cudze mieszkanie, dorzucę swoją, jeżeli wynajmujecie mieszkanie zróbcie sobie ogrzewanie podłogowe bo bardziej się opłaca.
  • Odpowiedz
Czemu nie działa? Lepiej ciągnąć powietrze oknem z drugiego pokoju niż pocić się w obu, a temperature zbija genialnie (koszty większe niż split, ale jak najbardziej działa)


@lol3pdg:
Ale ja nie napisałem, że nie działa, tylko robi to mniej wydajnie niż split, właśnie przez to, że używa schłodzonego powietrza z pokoju do chłodzenia skraplacza i robi podciśnienie zaciągające ciepłe powietrze z zewnątrz. Jak nie ma opcji na splita to lepszy
  • Odpowiedz
@smk666:
Zgadzam się, natomiast to "lepszy przenośny niż nic" trochę sugeruje, że on daje mało, a można tym spokojnie zrobić lodówkę w pokoju :P Sam się wstrzymywałem przed zakupem ze względu na to co się na wykopie naczytałem, a o ile komuś większy rachunek za prąd nie stanowi problemu to jest to game changer w komforcie
  • Odpowiedz