Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: moje mają już ponad 20k i aż się wystraszyłem, bo dawno ich nie oglądałem. Ale sprawdziłem i wyglądają jeszcze znośnie. Ale to w szosie więc może mniej ekstremalne warunki pracy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@widmo82 Dotychczas zmieniałem co jakieś 500km ale szczerze coraz mniej mi się chce #!$%@?ć z tym. Z drugiej strony może nowiutki napęd w połączeniu z obecnymi cenami mnie do tego przez jakiś czas zmotywuje. Nawet poprzedni sobie zostawiłem na sól drogową bo jeszcze niby działał ale to to już zupełnie fantazja że będzie mi się chciało go na zimę przełożyć ;)
  • Odpowiedz
@dran2: aj pamiętam u siebie te świetne przeskoki łańcucha, kiedy podjezdzalem pod górę i byłem pewien, że dam radę to akurat wtedy JEB, bo zęby ostre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ShooleR No bez przesady, nie robię 1500km miesięcznie. I nie jest tu mowa o wywaleniu łańcucha do śmieci tylko do szafy, za 1000km wróci i tak w kółko na 3 łańcuchy do samego końca ich i kasety. Taki zwyczaj starych ludzi mający przedłużyć życie napędu.
  • Odpowiedz
@sh2dov: 25k+, to 8 tak sobie walnąłem, nie sądziłem że tak się spodoba i będę musiał co chwila komuś odpowiadać na to samo ;)
  • Odpowiedz
Tak, ich jedynym zadaniem jest łańcuch z nich nie spadał, żadnych momentów to nie przenosi.


@dran2: Dolne kółko bardzo mocno pracuje i właśnie przenosi cały czas te ''momenty'' do tego czy krótki czy długi wózek to taki ''pojemnik'' na łańcuch by ci nie wisiał byś mógł rzędy na kasecie zmieniać. Dolne kółko poprzez sprężynę cały czas napina łańcuch.
  • Odpowiedz